The Independent: поруч із Каддафі Тимошенко виглядала дівчинкою

Присутність Юлії Тимошенко на святкуванні ювілею Лівійської революції допомогла британським журналістам зрозуміти, чому світ мириться з лівійським лідером.

Присутність прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко на святкуванні 40-річчя Лівійської революції пояснює, чому весь світ мириться з лідером країни Муаммаром Каддафі.

Про це написали журналісти британської газети "The Independent". "Прем’єр України Юлія Тимошенко була однією з перших, хто привітав Каддафі. Підтягнута і мила, з її заплетеною косою вона виглядала, як дівчинка, яка отримує шкільну нагороду", - відзначило видання.

"Її присутність була однією з найвірогідніших підказок, чому решта світу мириться зі "скаженим собакою" Рональда Рейгана на Середньому сході", - переконані журналісти.

"Принаймні одна половина українського політичного істеблішменту намагається позбавитись енергетичної залежності від Росії та політичних обмежень, які випливають з цієї ситуації", - йдеться в статті.

Газета нагадала, що Лівія має такий саме розмір, як Німеччина, Франція, Іспанія та Італія разом узяті. Крім того, в цієї країни є потенційно широкі резерви нафти з низьким вмістом сірки. Також Лівія знаходиться лише на іншому боці Середземного моря, а тому потенційно є дешевим ресурсом.

Лівія підтвердила резерви в понад 40 мільярдів барелів нафти але може мати понад 100 мільярдів. Це найбільші поклади "чорного золота" в Африці, також зазначає газета.

Саме тому, вважає видання, президент Швейцарії був готовий принизитись і попросити вибачення за арешт одного з синів Каддафі в Женеві. Його з дружиною обвинувачували поганому поводженні з двома хатніми робітниками.

Крім того, організатори свята в Лівії назвали Тимошенко "колишнім прем'єр-міністром України".

Нагадаємо, під час офіційного візиту до Лівії Тимошенко взяла участь у святкуванні 40-річчя Вересневої революції в цій країні.

Крім того, прем'єр обговорила з лівійською стороною низку економічних питань, зокрема літакобудування.

Читайте також:

Тимошенко відсвяткувала ювілей Лівійської революції

Україна і Лівія будуватимуть літаки для Африки

Герман: Тимошенко в Гданську проголосила промову Кеннеді

Тимошенко владнала з Путіним газові проблеми і запросила його в гості

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: