The Washington Post: Тимошенко загрожує демократії в Україні

Західні ЗМІ засудили намір Юлії Тимошенко оскаржити результати другого туру виборів президента.

Намір прем'єр-міністра Юлії Тимошенко оскаржити вибори несе загрозу демократії в Україні, вважають журналісти американського видання The Washington Post.

"Що насправді може загрожувати помаранчевій революції - не кандидати або їхня політика, а антидемократичні дії. У цьому випадку, найбільшою загрозою в цей момент є Тимошенко, якщо вона зважиться оскаржити результати виборів у суді", - впевнені журналісти газети.

В той же час, вони наголосили, що перемога лідера Партії регіонів Віктора Януковича на виборах не означає занепаду Помаранчевої революції. "Янукович зробив висновки з 2004 року", - пише газета.

"Через певний час Янукович продемонструє, чи він відданий ліберальній демократії. Чи буде він поважати ЗМІ? Чи буде він боротися з корупцією і намагатися укріпити установи такі як суди? Чи залишаться наступні вибори вільними?" - в той же час спитали у The Washington Post.

"Якщо Янукович пройде ці тести, Україна залишиться суверенною європейською державою, й авторитарний проект Путіна буде приречений на невдачу", - зазначає видання.

"От чому США й інші західні уряди не будуть повертатися спиною до України. Помаранчева революція жива, але їй потрібна підтримка", - додали американські журналісти.

Нагадаємо, за результатами підрахунку майже 100% виборчих протоколів, Віктор Янукович перемагає на президентських виборах, випереджаючи Юлію Тимошенко більш, ніж на 3%.

У той же час, Тимошенко не має наміру визнавати такі результати виборів. У БЮТ вже звинуватили своїх опонентів у фальсифікаціях і заявили про намір оскаржити результати голосування в судовому порядку.

Читайте також:

Українські діаспора і заробітчани проголосували за Тимошенко

Тимошенко вирішила не визнавати перемогу Януковича

БЮТ вимагає третього туру виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: