Тхне котячими випорожненнями: у Чернігові жінка подала до суду на сусідку та вимагає 25 тис. грн

Тхне котячими випорожненнями: у Чернігові жінка подала до суду на сусідку та вимагає 25 тис. грн

pixabay.com

Жінка каже, що через неприємний запах у неї почалася алергія.

У Чернігові Світлана Пєнкіна, яка мешкає в одній із багатоповерхівок на проспекті Перемоги, подала до суду на сусідку згори. Вона вимагає 25 тисяч гривень матеріальної та моральної шкоди через затоплення котячою сечею. 

Про це пише Суспільне.

Каже, жінка тримає від 7 до 15 котів та майже за ними не доглядає. Третій рік у квартирі Світлани тхне котячими випорожненнями, через що в неї розвинулась алергія, а на стелі в кухні з’явилися вологі жовті плями.

Власниця тварин живе на третьому поверсі разом зі своїм сином. За словами сусідів, на контакт жінка не йде ні з ким.

Щоразу після підтоплення Світлана Пєнкіна викликала працівників ЖЕКу. Востаннє вони були тут минулого тижня.

За словами начальниці дільниці з обслуговування житлового фонду №3 Світлани Криволап, плями на стелі не від поривів чи протікань у квартирі зверху, а через необережність її мешканців.

"Плями на стелі кухні у квартирі №19 свідчать про те, що, дійсно, відбувається якась необережність мешканців 22 квартири. Там сморід навіть на сходовій клітині. Ще при вході в під’їзд відчувається суттєвий запах і в квартирі. У 22 квартирі кількість котів порахувати дуже складно. Коли зайшов слюсар, то навіть ногу не міг поставити на підлогу, бо там всюди були коти", – розповіла Світлана Криволап.

Світлана Пєнкіна замовила судову експертизу матеріальної шкоди. У серпні Деснянський районний суд Чернігова присудив Світлані 25 тисяч моральної та матеріальної шкоди, а також – примусове вилучення тварин.

Власниця котів з цим рішенням не погоджується та подала апеляційну скаргу, досі її не розглянули. 

Нагадаємо, у Запоріжжі чоловік заливає своїх сусідів. Страждають від нього мешканці трьох нижніх поверхів. Люди скаржаться, що чоловік веде асоціальний спосіб життя і виніс із квартири навіть ванну, тож воду тепер зливає просто на підлогу.

У селі під Києвом домашні собаки на самовигулі задушили сусідського кота

У селі під Києвом домашні собаки на самовигулі задушили сусідського кота
Наступна публікація