“Ти не мужчина, ти - тряпка”: у школі Луцька стався скандал за участю вчительки (відео)

“Ти не мужчина, ти - тряпка”: у школі Луцька стався скандал за участю вчительки (відео)

У Луцьку вчителька маленької школи по-особливому виховує дітей

Інцидент трапився під час занять.

В маленькій школі у Луцьку, яка розташована в приміщенні торговельного центру, трапився неприємний інцидент: вчителька під час заняття обізвала дитину “тряпкою”.

Про це у Facebook-групі “Теревені про Луцьк” розповіла Аня Срібна, повідомляє сайт “Конкурент”. 

“Сталась дуже неприємна ситуація в маленькій школі «Розумник», яка знаходиться на Єршова. Випадково не розрахувала час і прийшла по дитину на пів години раніше, поки я чекала, почула стільки слів, що досі не вкладається в голові. Як педагог Оксана спілкується з дітьми, які потім виростають з думкою, що з ними щось не так, завдяки таким вчителям! Моя сестричка ходить сюди вже досить давно, ніколи не скаржилась і справді багато чому навчилась, але це не варто того, щоб потім пояснювати дитині що вона не «тряпка», що її слова чогось варті, що в неї не великі вуха. Яка б дитина не була вередлива, вчителька ні в якому разі не має права говорити такі речі!”, — написала вона.

На відео чути, як вчителька каже: “То ти не мужчина, ти — тряпка. Ти — тряпка, ти не відповідаєш за свої обіцянки, ти нічого не вартий».

Журналісти сайту новин Луцька та Волині “Конкурент” зателефонували до маленької школи “Розумник”. Слухавку підняла жінка, яка назвалася Оксаною, проте жодних коментарів жінка не надала, лише сказала: “Дякую за інформацію”.

Нагадаємо, у Луцьку до 11 років позбавлення волі засудили чоловіка, який вивіз до лісу 15-річну дівчину, двічі її зґвалтував. Після цього він дав їй 500 грн і наказав мовчати про все. Проте підліток розповіла матері, і та викликала поліцію.

Читайте провідні новини дня:

Повʼязані теми:

Наступна публікація