"Ті, що вражають": Дивіться онлайн виступ спікерів соціально-освітнього проекту до 20-річчя ТСН

Початок – о 14:00. 

У середу, 26 жовтня, у Житомирському державному університеті ім. І. Франка відбудеться виступ спікерів соціально-освітнього проекту "Ті, що вражають" до 20-річчя ТСН.

Своїми історіями успіху, злетів та падінь з аудиторією поділяться ведуча ТСН Наталія Мосейчук, кореспондент ТСН Наталія Фібріг, шоумен Максим Бахматов, а також Андрій Демчук - спортсмен, який приніс Україні золоту медаль на Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

Соціально-освітній проект "Ті, що вражають" - це серія виступів у містах України, які мотивують. Серед учасників виступів – ведучі ТСН Алла Мазур, Наталія Мосейчук, Соломія Вітвіцька та Марічка Падалко, журналісти ТСН Андрій Цаплієнко, Олександр Загородній, Наталія Фібріг, Маргарита Ситник та Наталія Нагорна, а також запрошені зірки та друзі ТСН – Володимир Зеленський, Ірина Данилевська, Світлана Тарабарова, Олена Кравець, Саша Кольцова, Олексій Вертинський та інші.

Виступи пройдуть у п'яти університетах у Маріуполі, Херсоні, Івано-Франківську, Житомирі та Сумах. Аудиторія туру – талановита молодь, студенти та жителі міст.

Кожен з учасників проекту поділиться історіями своїх злетів і падінь, цікавими фактами з життя, розповість про свій кар'єрний та життєвий шлях, аби на власному прикладі продемонструвати, що наполеглива праця та віра в себе здатні змінити життя та світ навколо.

Проект покликаний надихнути молодих українців, повернути віру в те, що у них є майбутнє в Україні, що все можливо. Розповісти, що за будь-якою історією успіху часто стоять невдачі і подолання труднощів, та головне - не здаватися і йти до своєї мрії.

"Ті, що вражають" - унікальний проект для українського телебачення, адже це можливість підтримати жителів невеликих міст та розділити з ними цінності ТСН.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: