"Ті, що вражають": дивіться онлайн виступ спікерів соціально-освітнього проекту до 20-річчя ТСН у Києві

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Початок – об 11:00. 

У середу, 7 грудня, в Києві у червоному корпусі університету ім.Т.Шевченка відбудеться останній в цьому році виступ спікерів соціально-освітнього проекту "Ті, що вражають" до 20-річчя ТСН. Початок - об 11:00.

ТСН.ua транслюватиме подію наживо.

Своїми історіями успіху, злетів та падінь з аудиторією поділяться ведуча ТСН Марічка Падалко, журналістка ТСН Наталія Нагорна, паралімпійський чемпіон Андрій Демчук, співачка, композитор, заслужена артистка України Тіна Кароль та генеральний директор групи "1+1 медіа" Олександр Ткаченко.

Соціально-освітній проект "Ті, що вражають" – це серія виступів у містах України, які мотивують. Серед учасників виступів – ведучі ТСН Алла Мазур, Наталія Мосейчук, Соломія Вітвіцька та Марічка Падалко, журналісти ТСН Андрій Цаплієнко, Олександр Загородний, Наталія Фібріг, Маргарита Ситник та Наталія Нагорна, а також запрошені зірки та друзі ТСН – Володимир Зеленський, Ірина Данилевська, Тіна Кароль, Олена Кравець, Саша Кольцова, Олексій Вертинський та інші.

Виступи відбулись у семи університетах у Маріуполі, Херсоні, Івано-Франківську, Житомирі, Сумах, Полтаві та Києві. Аудиторія туру – талановита молодь, студенти та жителі міст. Кожен з учасників проекту поділиться історіями своїх злетів і падінь, цікавими фактами з життя, розповість про свій кар'єрний та життєвий шлях, аби на власному прикладі продемонструвати, що наполеглива праця та віра в себе здатні змінити життя та світ навколо. Проект покликаний надихнути молодих українців, повернути віру в те, що у них є майбутнє в Україні, що все можливо.

Розповісти, що за будь-якою історією успіху часто стоять невдачі і подолання труднощів, та головне – не здаватися і йти до своєї мрії. "Ті, що вражають" – унікальний проект для українського телебачення, адже це можливість підтримати жителів невеликих міст та розділити з ними цінності ТСН.

Залиште свій коментар

Вибір редакції