"Ті, що вражають": Наталія Мосейчук, Андрій Демчук та Наталія Фібріг зустрілися зі студентами Житомира

Наразі триває соціально-освітній проект ТСН.

Володар золотої медалі Паралімпіади-2016 у Ріо-де-Жанейро, фехтувальник Андрій Демчук став героєм проекту "Ті, що вражають".

Демчук розповів студентам Житомирського державного університету, ким мріяв працювати, як готувався до найважливіших змагань у своєму житті, та зізнався, що він на свою долю не нарікав ніколи.

Ті, що вражають. Житомир_1
прес-служба каналу "1+1"
Наталія Фібріг

Крім титулованого спортсмена, про життєві поразки і перемоги українській молоді розповідали ведуча ТСН Наталія Мосейчук, журналістка ТСН Наталія Фібріг та шоумен Максим Бахматов.

Андрію Демчуку було 19 років, коли йому через хворобу ампутували праву ногу. Інший би впав у відчай, а Демчук – ні, одразу замовив собі протез, продовжив навчання в університеті "Львівська політехніка", а заняття баскетболом та футболом замінив на секцію з фехтування. Наразі Андрій – кандидат технічних наук, викладає у рідному виші комп'ютерні технології, професійно займається спортом, бере участь у провідних змаганнях по всьому світу.

Ті, що вражають. Житомир_11
прес-служба каналу "1+1"

"У мене з дитинства були мрії і була мотивація. Добре жити, мати сім'ю, народжувати дітей, робити так, щоб батьки тішились моїми досягненнями. Це допомогло мені не закритися після ампутації і не відчувати образи на долю. Чесно кажучи, я навіть не сприймав це як радикальну зміну, скоріше як нові обставини, до яких мусив адаптуватися. Кілька разів я заходив у військовий госпіталь, де лежать поранені хлопці, які втратили кінцівку, і відкрито говорять: "Краще б мене вбили". Хотілось своїм прикладом показати бійцям, що треба піднімати голову і жити далі. І вам хочу сказати – живіть на повну силу, щодня працюйте на себе і свою родину, місто, країну – і це повернеться до вас добром, успіхом".

Ті, що вражають. Житомир_2
прес-служба каналу "1+1"

Перед переповненою залою Житомирського державного університету 29-річний Демчук багато жартує: "Кажуть, задля щасливого дня треба вставати з ліжка з правої ноги. Але я щоранку в гарному настрої, хоч і піднімаюся завжди з лівої".

Ті, що вражають. Житомир_4
прес-служба каналу "1+1"

Найвищу відзнаку Паралімпіади-2016 чемпіон зберігає вдома разом з іншими міжнародними нагородами. Але вважає, що однієї медалі замало, і вже планує виступ у 2020 році.

Знову студенткою у стінах рідного університету себе відчула телеведуча ТСН Наталія Мосейчук.

Ті, що вражають. Житомир_5
прес-служба каналу "1+1"

І хоча педагогом вона так і не стала, але зізнається, що отримані знання використовує у повсякденному житті ледве не щодня. Наталія каже, що секрет успіху зрозуміла ще у дитинстві, коли її сім'я часто переїздила.

Ті, що вражають. Житомир_6
прес-служба каналу "1+1"

"Всі татові відрядження мама називала "засланням", а наш переїзд в Україну став найщасливішим етапом сімейного життя. Тут усе налагодилося, і я зрозуміла, що треба наполегливо працювати. Іншого рецепту немає. Коли я переїхала до Києва, на мене чекало багато пригод: і холодна однокімнатна орендована квартира, і незаконне звільнення після декрету, і сльози, і страхи – все було. Інколи тобі здається, що ти вже чогось досяг, але потім треба починати з початку. Тут головне не здаватися", — переконана телеведуча.

Ті, що вражають. Житомир_7
прес-служба каналу "1+1"

Як зробити успішну кар'єру в Україні, розказав і Максим Бахматов. Шоумен та генеральний директор київського ВДНГ мав кілька можливостей поїхати працювати за кордон, проте залишився на батьківщині. "П'ятеро моїх друзів дитинства виїхали працювати у США, Росію, Німеччину, Ізраїль, а я залишився в Україні.

Ті, що вражають. Житомир_8
прес-служба каналу "1+1"

Через 21 рік хтось із них охоронець у клубі, хтось — менеджер із продажу, хтось колишній власник компанії. Я не знаю, добре це чи погано. Але, на мою думку, в інших країнах нас сприймають як "робоче м'ясо", — вважає він.

Ті, що вражають. Житомир_10
прес-служба каналу "1+1"

Журналістка ТСН Наталя Фібріг, яка вже багато років живе у Німеччині, з Бахматовим погоджується:

"Я перебуваю у Німеччині, але живу Україною. Тому на ситуацію дивлюся зі сторони. По-перше, у Європі ви завжди будете гостем. По-друге, в нашій уяві це райський куточок, де ти обов'язково будеш жити краще. Це неправда. Там ще складніше.

Ті, що вражають. Житомир_12
прес-служба каналу "1+1"

По-третє, в Україні значно більше можливостей щось змінити, зробити і досягти. Можливо, зараз десь у гаражі український Стів Джобс творить новий прорив у технологіях.

У Німеччині це неможливо. Бо через 10 хвилин до нього приїде перевірка, яка скаже, що в гаражі жахливі умови роботи, немає вікон, а винахід не зареєстровано. Я хочу сказати вам: не їдьте з країни, а подорожуйте. Чим більше ви будете бачити світ — автостопом, у дешевих турах чи власних літаках — тим ясніше зрозумієте, що ви змінюєте країну, а не країна вас".

Ті, що вражають. Житомир_13
прес-служба каналу "1+1"

Наступне місто, куди завітають "Ті, що вражають", – Суми. Вже другого листопада зі студентами місцевого університету зустрінуться акторка Студії "Квартал 95" Олена Кравець, телеведуча Соломія Вітвіцька, журналістка ТСН Маргарита Ситник, засновниця Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська та паралімпієць Євгеній Богодайко.

ВідеоІсторії злетів та падінь: проект, присвячений 20-річчю ТСН, завітав до Житомира

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: