Тігіпко: Абітурієнтам потрібно надавати не пільги, а кредити на освіту

Держава повинна посилити підтримку соціально незахищених дітей через надання їм кредитів на освіту.

Міністерство освіти і науки має скасувати всі пільги для абітурієнтів при вступі до вузів, заявив Сергій Тігіпко, коментуючи початок перевірки Українським центром оцінювання якості освіти наказів про зарахування до вузів за результатами вступної кампанії 2009 року.

 За його словами, держава також повинна посилити підтримку соціально незахищених дітей через надання їм кредитів на освіту.

Тігіпко вважає, якщо всі будуть надходити тільки за результатами тестів, жодних перевірок для пошуку «липових» пільговиків не знадобиться.

«Введення державних безвідсоткових і довгострокових кредитів на освіту - це практика розвинених країн світу, і вона у нас обов'язково має бути запроваджена», - зазначив Тігіпко.

Він також підкреслив, що найголовніше - питання корупції в системі освіти відпаде саме по собі. «Всі, хто має знання, будуть навчатися безкоштовно, а решта - за гроші», - зазначив Сергій Тігіпко.

Довідка:
10 вересня Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством охорони здоров'я почало перевірку достовірності медичних довідок, які пред'являли студенти. Результати перевірки повинні бути оголошені в березні 2010 року.

Читайте також:

Тігіпко: Книги - сховище інтелекту нації, а не тільки бізнес

Тігіпко: влада самоусунулася від вирішення проблем зайнятості населення

Тігіпко: На найближчий час необхідний курсовий коридор 7,65-7,9 грн за долар

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: