Тігіпко: ЧФ можна залишити в Україні і після 2017 року

На думку кандидата в президенти Сергія Тігіпка, якщо Чорноморський флот приноситиме Україні вигоду, він може залишитися в Україні і на довший термін.

Співголова Ради інвесторів при Кабміні, кандидат у президенти України Сергій Тігіпко припускає, що Чорноморський флот може залишитися в Україні і після 2017 року. На його думку це можливо за умови взаємних домовленостей між Києвом та Москвою і відповідної фінансової вигоди для України.

"Якщо Україні буде вигідно, щоб ЧФ РФ залишався в Севастополі після 2017, то чому ні? Але ми повинні отримати за це реальну ціну і бути абсолютно прагматичними", - пояснив Тігіпко.

Коментуючи зауваження про те, що перебування іноземної військової бази в Україні заборонене Конституцією, він припустив, що, у разі потреби, Конституцію можна змінити.

"Ключове слово моєї відповіді – прагматизм. Ми дуже емоційні. Якщо це заборонено Конституцією і до 2017 року не буде ніяких змін, то і ЧФ РФ в Криму не буде. Але якщо депутати вирішать змінити дану норму Конституції і країна отримає від цього економічні вигоди, які не впливатимуть на нашу незалежність, то все можливо", - пояснив він.

Нагадаємо, нещодавно в.о. міністра закордонних справ України Володимир Хандогій заявив, що Україна не має наміру змінювати свою позицію щодо термінів виведення Чорноморського флоту Росії з території Криму. За його словами, термін виведення флоту – 2017 рік – прописаний у Конституції і повинен бути виконаним.

Читайте також:

Крим і кордони з Росією визнані загрозами безпеці України

Чорноморський флот Росії почав повертати Україні борги

Україна наполягає на виведенні ЧФ Росії з Криму

Тигипко: одна Тимошенко с кризисом не справится

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: