Тігіпко: Державні фінанси дійшли до крайньої межі

Кабмін зобов’язаний розблокувати казначейські рахунки регіонів і дозволити їм вирішувати поточні проблеми на користь громадян.

Кандидат в Президенти України Сергій Тігіпко заявив, що блокування коштів регіонів на рахунках Госказначейства загрожує справжніми катастрофами.

Так Тігіпко прокоментував заяву Закарпатської облдержадміністрації стосовно того, що через те, що з 4 грудня Державне казначейство України не проводить платежі на користь регіонального бюджету, місцеві рятувальники не можуть купити пальне, а в області почався паводок.

Нагадаємо, тижнем раніше губернатори Херсонської, Миколаївської та Одеської областей, що постраждали від сильних снігопадів, заявили, що відновнювальні роботи не вдається проводити через блокування грошей, що належать регіонам, на казначейських рахунках.

За словами Тігіпка, уряд розтратив все, включаючи і те, що йому не належить: кошти регіональної та місцевої влади, заставу за Одеський припортовий завод.

«У ситуації, коли до 60% економіки перебуває в тіні, а масштаб популізму влади тільки наростає, фінансова катастрофа стає майже неминучою», – відзначив Тігіпко.

Він також додав, що ситуація складається таким чином, що хто б не став четвертим президентом України, він отримає проблеми, аналогічні за своїм масштабом з викликами, що стояли перед першим президентом на початку 90-х.

«Кабмін зобов’язаний розблокувати казначейські рахунки регіонів і дозволити їм вирішувати поточні проблеми на користь громадян. У свою чергу, президентові потрібно припинити використовувати Нацбанк у боротьбі з урядом і тим самим посилювати і без того плачевну фінансову ситуацію», - реземував Тігіпко.

Читайте також:

В Інтернет-опитуваннях Тігіпко вийшов на друге місце серед кандидатів в президенти

Тігіпко: податкова реформа повинна стимулювати економіку, а не заганяти її в тінь

Тігіпко: з вини політиків Україна постраждала від кризи більше, ніж всі країни СНД

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: