Тігіпко: Економічна самостійність України під загрозою

Через бездумну політику уряду єдиним гарантом платоспроможності нашої країни для міжнародних інвесторів став МВФ

Економічна самостійність України під загрозою, - про це заявив Сергій Тігіпко коментуючи дані МВФ щодо зростання держборгу України у 2009 р. на 77,9% і потреби в зовнішньому фінансовому підживленні у 2010 році на рівні $31,4 млрд.

«Через бездумну політику уряду єдиним гарантом платоспроможності нашої країни для міжнародних інвесторів став МВФ. Проте і він навряд чи захоче брати Україну на утримання у 2010 році», - заявив Сергій Тігіпко.

Він також відзначив, що наступного року МВФ планує надати Україні в рамках програми співпраці тільки $3,9 млрд. Інших джерел великих запозичень в України немає.

За словами Тігіпко, на догоду сьогочасним інтересам, уряд поставив під сумнів економічну самостійність держави. "Тепер нам доведеться миритися з командами ззовні», - підкреслив Тігіпко.

Політик також нагадав, що в світі немає жодної країни, яка не залишилася б розореною після того, як там попрацював МВФ.

Для виходу з кризи, вважає політик, потрібно понизити податки, здешевити кредити, збільшити дефіцит бюджету і стимулювати виробництво.

«Стимулюйте імпортозаміщення, стимулюйте речі, орієнтовані на експорт, які змінять дефіцит торговельного балансу», - пропонує Сергій Тігіпко.

Читайте також:

Тігіпко: у знеціненні гривні винен Ющенко

Тігіпко: тільки «тінь» дозволяє вижити українському бізнесу

Тігіпко запропонував трьом кандидатам у президенти об'єднатися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: