Тігіпко: і в Москві, і у Вашингтоні мене недооцінили

Сергій Тігіпко розповів про свої поїздки до США та Росії, та про те, як його там зустрічали.

Сергій Тігіпко розповів, що перед першим туром президентських виборів в Україні відвідав Росію і США, проте там, за його словами, в політичній майбутнє Тігіпка не повірили.

Про це він заявив в ефірі російської радіостанції Эхо Москвы.

"Я, коли висувався і йшов на вибори, то я зробив дві поїздки, я був у Вашингтоні і Нью-Йорку і в Москві. У Вашингтоні і Нью-Йорку можу сказати, і там, і там мене трішки недооцінили. І там, і там до мене начебто віднеслися з повагою, але думали, як, напевно, про дивакуватого такого підприємця, бізнесмена, який вирішив пробувати щастя", - сказав Тігіпко.

Він відзначив, що в Кремлі зустрічався з головою адміністрації президента РФ Сергієм Наришкіним.

"Ми переговорили, і мені подобається за останній час саме такий дійсно прагматичніший погляд. Я вважаю, що це та основа, яка дозволить нам мати добросусідські відносини. Як ми тільки починаємо займатися ідеологією, це завжди розірве наші відносини, чому – тому що Україна реально має два таких начала, все-таки західне і східне. І будь-який розсудливий український політик повинен буде шукати компроміс. А не займати одну позицію, одну сторону. Тому що це завжди роз'єднуватиме. У роз'єднаній країні погано йдуть реформи, вона зазвичай залишається бідною. І прагматик завжди прагнутиме об'єднати країну для того, щоб зробити зміни", - підкреслив Тігіпко.

Раніше екс-кандидат у президенти Тігіпко заявив, що вважає себе трохи схожим на російського прем'єра Володимира Путіна.

Відповідаючи на питання, чи бачить він схожість із главою уряду РФ, український політик сказав: "Я думаю, є якась схожість в тому сенсі, що... я помічав за Путіним, коли він тільки став прем'єром, і я бачив його кілька разів на переговорах, наскільки він може швидко виходити на узагальнення і тримати цю стратегію. Хороша якість для політиків. Я думаю, що в цьому ми схожі".

Читайте також:

Більше всіх в першому турі виборів витратив Тігіпко

Тігіпко вважає, що він схожий на Путіна

Тимошенко запевняє, що не вимагала від Тігіпка публічної підтримки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: