Тігіпко: Книги - сховище інтелекту нації, а не тільки бізнес

Головною опорою галузі книговидавця останніми роками якраз були державні замовлення на підручники і книги

Врятувати ринок українських книг можна об’єднанням сил уряду і банкірів і надавати кредити під державні гарантії для книговидавців, заявив Сергій Тігіпко.

За його словами, врятувати ринок українських книг від подальшого падіння можна тільки одним способом - об’єднати сили уряду і банкірів і надавати кредити під державні гарантії для книговидавців.

На думку Тігіпко, падіння ринку книжкової продукції за минулий рік на 30-40% - це катастрофа, і самостійно видавцям з нею не впоратися.

«Я знаю, що спеціальні програми з кредитування розроблялися Українською асоціацією видавців і книгорозповсюджувачів і Асоціацією банків України, але у зв’язку з кризою уряд вирішив їх не підтримувати, порахувавши другорядними», - відзначив Тігіпко і додав, що до цієї ідеї необхідно повернутися щонайшвидше.

Сергій Тігіпко також вважає, що головною опорою галузі книговидавця останніми роками якраз були державні замовлення на підручники і книги для бібліотек, які зараз також урізані.

«Книги - сховище інтелекту нації, а не тільки бізнес, - відзначив політик. - Якщо ми зараз втратимо вітчизняне книговидання, наші діти виховуватимуться на літературі, виданій за кордоном».

Тігіпко також підкреслив, що вважає збереження українського книговидавництва питанням національної безпеки.

Він подякував організаторам Форуму видавців у Львові, які не дивлячись на всі економічні проблеми, в 16-й раз проводять наймасштабніший книжковий фестиваль в Україні.

Читайте також:

Тігіпко: Економічна самостійність України під загрозою

Тігіпко: тільки «тінь» дозволяє вижити українському бізнесу

Тігіпко запропонував трьом кандидатам у президенти об'єднатися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: