Тігіпко: ми добре попрацювали, тому я налаштований на позитивний результат

Тігіпко впевнений що, високий результат йому забеспечить його виборча стратегія – прагматичний підхід до вирішення головних проблем в країні та відмова від популістських заяв.

Кандидат в Президенти України Сергій Тігіпко налаштований на позитивний результат. Про це він заявив під час прес-конференції в Дніпропетровську.

«У мене гарний настрій. Маю позитивну динаміку рейтингу, а це означає, що ми з командою добре попрацювали», – підкреслив політик.

За словами Тігіпка, високий результат забезпечила його виборча стратегія – прагматичний підхід до вирішення головних проблем в країні та відмова від популістських заяв. «За останніми даними, на Півдні та Сході України у мене другий результат, а тут, у Дніпропетровську та області, зайняв першу позицію. Тому ми налаштовані на перемогу», – наголосив Тігіпко.

Він також закликав українців прийти на виборчі дільниці – тільки принципова позиція кожного громадянина забезпечить проведення змін у країні.

«Я вірю, що коли люди зроблять правильний вибір, ми матимемо сильну і сучасну державу. Головне – прийти на вибори і проголосувати», – сказав Тігіпко.

Читайте також:

В Інтернет-опитуваннях Тігіпко вийшов на друге місце серед кандидатів в президенти

Тігіпко: Українські збройні сили зруйновані під виглядом реформ вступу в НАТО

Тігіпко: з вини політиків Україна постраждала від кризи більше, ніж всі країни СНД

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: