Тігіпко: Москва не ставила Україні жорстких умов

Після розмови з Миколою Азаровим, Сергій Тігіпко заявив, що Росія не буде нав'язувати Україні жодних жорстких умов.

Москва не ставила жодних жорстких умов Україні у ході зустрічі прем'єр-міністрів України та Росії Миколи Азаров та Володимира Путіна.

Про це заявив в ефірі одного з українських телеканалів віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко.

"Я тільки нещодавно розмовляв з Миколою Яновичем (Азаровим – ред.), ввечері вже, питав про ті переговори, які проходили. З його розповіді я зрозумів, що ніяких жорстких умов поставлено не було", - сказав він.

"Я думаю, що якщо будуть виставлятися такі умови, то більшість населення їх не сприймуть. Думаю, що відповіді будуть – ні", - додав він.

За словами віце-прем’єра, якщо говорити про вступ до Митного союзу, то треба пам'ятати, що Україна є членом СОТ, є програма наближення до ЄС, йде розмова про зону вільної торгівлі з ЄС, це окреслювалось усіма політиками, в тому числі і президентом як основний зовнішньополітичний вектор руху України. "Тому, якщо якась інтеграція в іншому напрямку буде заважати, суперечити цьому, то однозначну відповідь - ні (Митного союзу - ред.)", - додав він.

"Ми будемо знаходити варіанти, ми справимося і з цією ціною на газ. Є можливості збільшення видобутку газу і в Україні. Багато дуже сильних країн, які працюють взагалі на привезеному, зрідженому газі, і справляються. Це змусить нас дуже серйозно переглянути нашу економічну політику, буде нелегко, але через цю проблему ми можемо отримати і іншу якість економіки", - наголосив Тігіпко.

Читайте також:

Азаров запевнив, що Україна зайвого газу не купуватиме

Росія готова переглянути газові контракти з Україною

Азаров пообіцяв, що більше у російських компаній в Україні проблем не буде

Азаров готовий зробити все, щоб працювати з Москвою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: