Тігіпко: МВФ втомився від брехні і популізму української влади

Міжнародний валютний фонд впродовж останніх півтора років виявляв чудеса витримки і гнучкості, погоджуючись виділяти багатомільярдні кредити.

Кандидат у Президенти України Сергій Тігіпко вважає, що «терпіння Заходу вичерпане». Так він прокоментував рішення Міжнародного валютного фонду припинити співпрацю з Україною до завершення президентських виборів.

Тігіпко нагадав, що директор-розпорядник МВФ Домінік Стросс-Кан заявив, що «коли люди йдуть на вибори, рішення можуть відрізнятися від тих, що були прийняті рік тому, коли розроблялася програма фінансової допомоги Україні».

За словами Тігіпка, Міжнародний валютний фонд впродовж останніх півтора років виявляв чудеса витримки і гнучкості, погоджуючись виділяти багатомільярдні кредити нашій країні - незважаючи на відверто безвідповідальну бюджетну політику Кабміну, що намагався займатися соціальним популізмом на тлі загального економічного спаду і стрімкого відходу бізнесу в тінь.

«Гроші МВФ дозволили уникнути державного дефолту і колапсу банківської системи. Але далі допомагати одному з кандидатів зберігати свою популярність за рахунок затикання бюджетних дір запозиченими коштами міжнародні фінансові інститути не можуть», - підкреслив Тігіпко.

Він також відзначив, що в ситуації, коли авантюризм уряду свідомо посилюється безвідповідальністю опозиції і президента, що діють за принципом «чим гірше, тим краще», дивно було б чекати, що хтось з-за кордону нам допомагатиме.

Читайте також:

Тігіпко: Європа не вирішить проблеми внутрішнього газового ринку України

Тігіпко: Держава заганяє економіку в тінь

Тігіпко: В Україні нікому зупинити безвідповідальний популізм парламенту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: