Тігіпко наголосив, що не збирався очолити Партію регіонів

Сергій Тігіпко спростував інформацію, що умовою його призначення до складу Кабміну була відмова від політичного проекту "Сильна Україна".

Віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко спростував інформацію про те, що умовою його призначення до складу Кабінету міністрів була відмова від політичного проекту Сильна Україна і згода очолити згодом Партію регіонів.

"Неправда. Я поставив дві умови - продовження політичного проекту (Сильна Україна) друга позиція - публічність. Ніхто мені не заборонить ходити на канали і висловлювати свої ідеї ", - заявив Тігіпко.

Разом з тим, Тігіпко зазначив, що не переймається тим, що не зможе привести в уряд людей зі своєї команди. "У нас коаліційний уряд. Я буду працювати з тими людьми, які прийшли до коаліції. І нічого, будемо радитися і спільно працювати. Мене це не лякає ", - заявив віце-прем'єр.

При цьому він зазначив, що вже переконався в тому, що спрацюється з міністром фінансів і економіки. "У нас буде достатньо сильний економічний блок", - заявив Тігіпко, зазначивши, що центром економічних реформ стане уряд.

"Реформи - вони і в Африці реформи ... Я вважаю, що Президент буде давати загальний напрямок, але все ж Кабмін повинен дуже уважно ці напрямки відпрацьовувати разом з Адміністрацією Президента, і центр економічних рішень повинен бути в Кабінеті міністрів ", - наголосив Тігіпко.

Читайте також:

Уряд пообіцяв не підвищувати пенсійний вік

Більшість нових міністрів не знають іноземних мов

Міністр фінансів: Тимошенко довела країну до катастрофи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: