Тігіпко "не камікадзе", але до Тимошенко піти готовий

Сергій Тігіпко підтвердив свою готовність працювати в Кабміні. "Я не думаю, що це буде кроком камікадзе", - заявив він.

Співголова Ради інвесторів при Кабінеті міністрів Сергій Тігіпко готовий увійти до складу уряду, але не планує балотуватися в президенти.

Про це він повідомив журналістам 23 березня в Києві.

"Я не думаю, що входження до Кабміну додасть популярності, і це 100% тому, що не прийдеться шукати популістських рішень, а потрібно буде демонструвати прагматизм. Але я не думаю, що це буде кроком камікадзе. Це нормальний і патріотичний крок, а я вважаю, що його повинні зробити багато людей", - зазначив Тігіпко.

При цьому додав, що він не має наміру балотуватися на посаду глави держави.

Водночас він висловив переконання, що основною причиною гальмування процесу кадрових змін у Кабміні наразі є "певні інтереси фракції і більшості, які не дозволяють це поки що зробити".

Тігіпко заявив, що якщо він увійде до складу уряду, то не буде спиратися на інтереси окремих політичних сил, а буде "працювати на основі національної антикризової програми".

Раніше Тігіпко вже "давав добро" на входження до уряду Юлії Тимошенко, зокрема, наголошував, що йому дуже симпатизує особистість прем’єрки.

Нагадаємо, кандидатура Тігіпка розглядається на посаду віце-прем`єра з питань фінансової політики. За даними джерел, його готують як політичну фігуру, на яку покладатиметься виконання ключових завдань (ведення переговорів з МВФ, офіційне коментування фінансової політики Уряду, робота з парламентом щодо ухвалення необхідних законопроектів тощо).

Читайте також:

Тігіпко готовий застосовувати свій досвід в уряді Тимошенко

Тимошенко відкрила ще одну вакансію віце-прем'єра

Лідер НУ-НС: коаліція ще не затвердила нових міністрів

Коаліція готує кадрові зміни уряду "в пакеті"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: