Тігіпко: Не треба перетворювати боротьбу з епідемією на карнавал

І уряд, і президент перетворили епідемію на інструмент підготовки до виборів. Реальною обстановкою не володіє ніхто.

Політик Сергій Тігіпко вважає, що «в боротьбі з епідемією проявляється організаційне безсилля влади. Вжиті урядом заходи не змогли навіть уповільнити швидкість поширення інфекції». Так він прокоментував дані уряду про те, що за останні два дні кількість хворих в Україні збільшилася вдвічі.

«І уряд, і президент перетворили епідемію на інструмент підготовки до виборів. Реальною обстановкою не володіє ніхто. У вівторок прем’єр заявляє про чотирикратне зниження захворюваності, а в середу – про двократне зростання. Президент має намір ветувати закон про виділення мільярда гривень на боротьбу з епідемією і готує країну до надзвичайного стану. Найнебезпечніший вірус – в головах вищих посадовців держави», – вважає Сергій Тігіпко.

На думку політика, влада обрала «карнавальний» метод боротьби з грипом. «Вони виділили з Держрезерву кілометри лежалої марлі і розпіарили цей «подвиг» на всю країну. Президент і прем’єр отримали можливість кілька разів на день зізнаватися народу в любові по телевізору і цією можливістю широко користуються», – каже політик. На думку Сергія Тігіпка, забезпечення ліками тільки лікарень ніяк не позначиться на поширенні грипу, оскільки в стаціонари потрапляють вже давно хворі люди з важкими симптомами, що встигли заразити багатьох оточуючих. До того ж, більшість українців не звертаються в лікарні, втративши до них довіру. «Завдання уряду і президента – припинити нагнітання паніки, що паралізує країну, і зробити профілактичні ліки доступними для всього населення, а не тільки для пацієнтів лікарень», – наголосив Тігіпко.

Читайте також:

Тігіпко: Нацбанк повинен кредитувати економіку, а не уряд

Тігіпко: МВФ втомився від брехні і популізму української влади

Тігіпко: Європа не вирішить проблеми внутрішнього газового ринку України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: