Тігіпко не вірить в ефективність нової коаліції і готовий йти в опозицію

Екс-кандидат в президенти вважає, що в нинішній Раді створити ефективну коаліцію не вдасться, тому потрібні перевибори.

Лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко сумнівається, що можливе створення нової коаліції за участю Партії регіонів ефективно вплине на роботу парламенту, а також висловив готовність працювати в опозиції.

"Думаю, регіонали зуміють створити коаліцію - охочих туди ввійти буде чимало. Але це не вирішить проблем - цей парламент не націлений на реформи. І робота буде йти абияк", - вважає Тігіпко.

Він вважає найкращим варіантом розвитку подій позачергові вибори Ради.

"Думаю, регіонали зуміють створити коаліцію - охочих туди увійти буде досить багато. Але це не вирішить проблем - цей парламент не націлений на реформи. І робота йтиме ні так, ні сяк. Тому я прихильник перевиборів", - сказав Тігіпко.

А на запитання, що він робитиме, якщо парламентських перевиборів не буде, відповів:

"Варіантів небагато: можна бути або у владі, або в опозиції. Мені потрібна позиція, з якої я можу впливати на ситуацію. На другі ролі не піду. Буду, значить, в опозиції".

"Чим буду займатися - ясно: будувати партію, готуватися до місцевих виборів. Якщо будуть дострокові вибори Ради, будемо готуватися і до них. Я не переживаю з цього приводу", - додав Тігіпко

"Мені говорять: "Ви загубитеся за два роки". Я знаю, як не загубитися, як, навпаки, набрати", - запевнив він.

Тігіпко зазначив, що в суспільстві знову з'явилися страхи у зв'язку з приходом "донецьких".

"Не треба боятися. По-перше, я відчуваю настрій Януковича - він справді хоче змінити країну. Розуміє, що йому випав унікальний шанс - шанс увійти в історію, змінити ставлення до себе, змінити країну", - сказав він.

"По-друге, ми мовчати не будемо, я мовчати не буду. Будь-які зазіхання на демократію будуть супроводжуватися жорсткою критикою з мого боку. Тож узурпації влади не буде", - запевнив Тігіпко.

При цьому він наголосив, що його "абсолютно не влаштовує" посада голови Нацбанку. "Це посада спеціаліста, а не лідера партії. Це означало б кинути своїх прихильників, а я на це не піду", - заявив Тігіпко, готовий стати прем'єром.

Нагадаємо, раніше Тігіпко заявив, що погодиться стати прем'єр-міністром, якщо Віктор Янукович на посту президента запропонує йому цю посаду.

"Жодних особливих умов з мого боку не буде - тільки дати можливість проводити реформи", - сказав Тігіпко.

Як повідомлялося, депутат Ради від фракції ПР Рінат Ахметов також сумнівається у формуванні нової коаліції в парламенті.

Читайте також:

Ахметов не вірить, що ПР вдасться сформувати нову коаліцію

Команда Януковича почала розподіл посад в новому уряді

"Народна самооборона" вирішить долю коаліції з Партією регіоні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: