Тігіпко передумав висувати кандидата на пост мера Одеси

Лідер місцевого осередку партії "Сильна Україна" Світлана Фабрикант відмовилася від участі у виборах на посаду мера Одеси.

Делегати одеської партконференції "Сильної України" прийняли рішення відмовитися від висунення представника партії на посаду мера Одеси.

Деякі учасники конференції були здивовані несподіваною відмовою лідера місцевого осередку партії Світлани Фабрикант поборотися за крісло мера, оскільки раніше ця ідея неодноразово озвучувалася.

З ініціативи місцевого осередку "Сильною Україною" було проведено опитування жителів на вулицях міста, щоб з'ясувати рейтинги можливих претендентів у мери. Однак на конференції пролунала заява про порівняно невисоку підтримку одеситами цієї кандидатури, про що нібито засвідчили виміри громадської думки напередодні виборів.

Публічно схвалив відмову Фабрикант брати участь у виборах також лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко, який виступив на партконференції.

"Партія регіонів - сильний союзник, і щоб щось змінити, ми повинні їх підтримати", заявив він. Політик підкреслив, що "хоча Сильна Україна і конкурує з Партією регіонів", проте кращого союзника, ніж регіонали, для відновлення економіки немає".

Лідер партії також поскаржився, що нині йому доводиться відповідати за вирішення всіх економічних проблем в країні: "Один в уряді, не маючи людей в парламенті, я відповідаю за все в країні, і я не боюся цього. Тому що для політика все, що не некролог, - все піар".

У свою чергу, запрошений на партконференцію «Сильною Україною» глава АМКУ Олексій Костусєв, раніше висунутий регіоналами кандидатом в мери Одеси, пообіцяв Фабрикант посаду секретаря Одеської міськради в разі перемоги на виборах.

Крім того, запевнив він, Партія регіонів не буде використовувати свої адміністративні можливості проти "Сильної України" і висловив упевненість, що представники від Партії регіонів, "Сильної України" і "Родини" зможуть утворити депутатську більшість в Одеській міськраді.

Раніше повідомлялося про те, що депутат Одеської міськради, син голови Антимонопольного комітету України Олексія Костусєва Олексій Гончаренко прийняв рішення зняти свою кандидатуру з участі у виборах за посаду мера Одеси на користь батька.

Читайте також:

Дочка Ківалова потрапила в п'ятірку кандидатів до Одеської міськради

Азаров дискредитував мера Одеси

В Одесі розстріляли праву руку "кримінального короля"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: