Тігіпко: питання прем’єрства я не відкидаю

Тігіпко заявив, що готовий розглянути "питання прем’єрства", якщо новий президент "вибачиться за популізм", однак не уточнив з ким саме з кандидатів він готовий співпрацювати.

Сергій Тігіпко не відкидає питання свого прем'єрства за обставин, коли новий президент "вибачиться за популізм".

"Я хотів би сказати, що питання прем'єрства я не відкидаю", - заявив він в інтерв'ю ВВС на зауваження, що Тігіпка не цікавлять, як він заявляв, посада прем'єра при Юлії Тимошенко чи Віктору Януковичу, посада голови НБУ, однак цікавить посада мера Києва.

"Якщо приходить новий президент і скаже: "Шановні, вибори пройшли, багато було сказано, вибачаюсь за цей популізм, країні потрібні зміни", - небоюся не популярних кроків, готовий їх робити як прем'єр, скажімо", - зазначив Тігіпко.

"Чому? Тому що ось з 97-го року, як я тільки прийшов до Кабінету міністрів, я завжди чую: "Чому ми не можемо робити цих змін?" І завжди є пояснення. Політичне пояснення. Політична доцільність нам завжди відкладала ці зміни, тому що чергові вибори, вибори, вибори... І так Україна недореформованою й залишається", - наголосив він.

Водночас, Тігіпко підтвердив, що вже зустрічався з Януковичем і Тимошенко і відмовив їм у співпраці перед другим туром виборів президента.

"Я зустрічався. Це було їх прохання, і ми зустрілись, переговорили і, безумовно, я сказав: "Ні", тому що є декілька причин. Перша: за мене голосував все ж таки достатньо розумний електорат... Ці люди самі можуть розібратися, що до чого", - сказав він.

"Я міг би когось підтримати, було б кого і що підтримувати. А зараз, якщо послухати Януковича і Тимошенко, там - чистий популізм. Там - обіцянки, які не підкріплені просто конструктивними діями, які потрібно буде робити. Там "Ми завтра прийдемо і на другий день усе в 2-3 рази покращимо!" - а насправді ситуація буде абсолютно інша", - додав Тігіпко.

Він сказав, що узгоджувати програми з Януковичем чи Тимошенко і йти на компроміси з ними він зараз не буде.

"Програма - це річ формальна. Там є відповідна кількість знаків, і більше ти нічого не пропишеш. Тому все ж таки, під тим, що вони говорять, я не буду підписуватись. І хай вони самі визначаються, а я послухаю їх і не буду нікого підтримувати", - заявив Тігіпко.

Читайте також:

Тігіпко не виключає, що піде в мери Києва

Тігіпко відмовився підтримати Тимошенко або Януковича в другому турі

БЮТ: Тимошенко поки не збирається пропонувати Тігіпку своє крісло
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: