Тігіпко пообіцяв афганцям, що без їх узгодження пільги не чіпатимуть

Тігіпко повідомив, що завтра о 9 ранку чекає в Міністерстві праці та соціальної політики представників організацій, що проводили мітинг під Верховною радою.

Віце-прем'єр Сергій Тігіпко вийшов до мітингувальників під Верховною радою і заявив, що без їх представників ніяке рішення щодо зміни пільг не буде. Він запевнив, що мова йде про лідерів організацій, які ініціювали мітинг під Радою.

"Це слово прем'єр-міністра і слово глави Верховної ради", - додав Тігіпко.

Тігіпко уточнив, що завтра о 9 ранку чекає в Міністерстві праці та соціальної політики представників організацій, що проводили мітинг під Верховною радою.

"Узгодження будуть продовжуватися, поки сторони не прийдуть до компромісу", - пообіцяв він. Учасники акції зустрічали і проводжали Тігіпко криками "Ганьба".

Організатори акції заявили про те, що після спільної наради вони ухвалять рішення про те, як діяти далі.

При цьому вони назвали провокаторами тих, хто під час мітингу закликав до революції та інших радикальних дій.

Раніше учасники мітингу під Верховною радою намагалися прорватися до будівлі парламенту і навіть дісталися до дверей Ради. Щоб зупинити протестуючих, охорона заблокувала двері в парламент металевими засувами.

Нагадаємо, минулої пленарної п'ятниці Рада прийняла за основу проект закону, який визначає особливості стягнення коштів за рішенням суду з держпідприємств або юросіб, а також змінює порядок надання пільг співробітникам міліції і прокуратури, медикам, чорнобильцям, ветеранам війни.

За відповідний проект закону "Про гарантії держави щодо виконання судових рішень" у першому читанні проголосували 246 карток народних депутатів. У перехідних положеннях законопроекту скасовуються певні обсяги соціальних гарантій.

Замість цього пропонується визначати порядок надання та розмір цих пільг за рішенням Кабінету міністрів.

Читайте також:

Афганці заявили, що "Беркут" під Радою поливав їх газом

Регіонали пообіцяли не відбирати пільги у чорнобильців та афганців

Міліція встановила особу, що агітувала афганців штурмувати Раду

Афганці з чорнобильцями розгромили двері Ради та скупали Єфремова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: