В Інтернет-опитуваннях Тігіпко вийшов на друге місце серед кандидатів в президенти

В опитуваннях серед Інтернет-користувачів лідирує Юлія Тимошенко. Сергій Тігіпко виривається на друге місце.

Якби перший тур виборів президента України відбувся минулої неділі, то в ньому перемогу одержала б нині діючий прем'єр-міністр Юлія Тимошенко. Про це свідчать результати опитування проведеного на сайті ТСН.UA.

На запитання "Якби вибори відбулися найближчої неділі, 27 грудня, за кого б ви проголосували", 26% респондентів відповіли - Юлія Тимошенко. На другому місці Сергій Тігіпко, за нього проголосували б 18%. Третє місце посів Віктор Янукович, за нього готові були віддати голоси 15% відвідувачів сайту. При цьому серед жінок Тігіпко користується значно більшою популярністю ніж Янукович, 20% і 13% відповідно.

Цікавим є той факт, що за Юлію Тимошенко проголосувало удвічі більше жінок, ніж за "бронзового" призера опитування Віктора Януковича.

Віктор Ющенко набирає 9% голосів. За Арсенія Яценюка віддали б голоси 7% відвідувачів сайту. Тривідсотковий бар'єр також зміг подолати Анатолій Гриценко.

За спікера парламенту Володимира Литвина і представника блоку лівих сил Петра Симоненка проголосували б по 1% учасників опитування.
Кожен двадцятий респондент заявив, що не має наміру брати участь у голосуванні (5% опитаних). Бажання голосувати проти всіх висловили 7%. Один відсоток опитаних поки ще не вирішив, за кого голосувати, і чи голосувати взагалі.

Опитування проводилося протягом 7 днів на сайті ТСН.ua, в ньому взяли участь 13562 людей. Більше 60 відсотків тих, хто взяв участь у голосуванні, - жителі Києва та Київської області.

Читайте також:

Соцопитування: Рейтинг Ющенка зріс удвічі

Жінки воліють голосувати за Тимошенко і Тігіпка, а чоловіки за Тимошенко і Януковича

Соцопитування: Кожен п'ятий українець не знає, за кого голосуват

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: