Сергій Тігіпко повідомив про дату своєї відставки

Тігіпко обіцяє піти у відставку у разі провалу реалізації пенсійної реформи.

Віце-прем'єр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко обіцяє піти у відставку, якщо не буде реалізована пенсійна реформа.

Про це він заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

"Я залишився практично на тих же позиціях, на яких був. Я погодився з тим, що ми можемо ще місяць-півтора, максимум два, попрацювати, щоб пояснити людям ті чи інші положення пенсійної реформи, але я абсолютно впевнений, що в цю сесію до кінця скажімо червня, ми зобов'язані просто прийняти пенсійну реформу", - зазначив чиновник.

"Я дійсно вважаю, що ми повинні максимум до червня провести максимальну кількість реформ, зокрема пенсійну, я не вірю, що у вересні, коли попереду будуть вибори, ми зможемо нормальні реформи проводити", - заявив Тігіпко.

"Якщо в червні-липні максимум ми не приймемо цих рішень, моя позиція буде дуже проста - я піду у відставку", - повідомив віце-прем'єр.

Як відомо, раніше віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко висловив побоювання, що МВФ не виділить черговий транш кредиту stand by без прийняття Україною пенсійної реформи.

Читайте також:

63-річна активістка FEMEN влаштувала топлес-протест проти пенсійної реформи

Янукович: пенсійна реформа не готова до впровадження

Азаров пояснить людям суть пенсійної реформи

Україна домовилася з МВФ: газ подорожчає на 30%, комунальні тарифи на 62%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: