Тігіпко розповів, на яких умовах заспокоїв афганців

Віце-прем'єр також пообіцяв, що пільги будуть систематизовані

Кабінет міністрів відмовляється від ідеї ручного режиму регулювання пільг.

Про це заявив віце-прем'єр Сергій Тігіпко в ефірі одного із українських телеканалів, коментуючи ініціативу Кабінету міністрів щодо скасування пільг.

Віце-прем'єр розповів, що угоду з громадськими організаціями, що представляють чорнобильців та воїнів-афганців, в п'ятницю підписав прем'єр Микола Азаров.

Тігіпко заявив, що звинувачення в тому, що "наковбасили" треба відносити не тільки до прем'єра, а й до всього уряду".

"Є гарантія, що ця частина (законопроекту) про пільги в парламенті голосуватися не буде. Вірніше буде проголосована і прибрана", - уточнив віце-прем'єр.

"Домовилися про суттєве підняття пенсій для воїнів-інтернаціоналістів, яке не здійснювалося понад 10 років", - додав він.

Тігіпко також уточнив, що для чорнобильців пенсії піднімуть у наступному році на 25%.

Чиновник також пообіцяв, що пільги будуть систематизовані: "До наступного квітня буде єдина мережа всіх пільг. До того ж часу буде заведена електронна карта".

Як відомо, 9 вересня Верховна Рада прийняла законопроект, який скасовує пільги, в першому читанні, що призвело до масових акцій протесту під будівлею парламенту.

20 вересня учасники мітингу, здебільшого афганці і чорнобильці,  під Верховною радою намагалися прорватися до будівлі парламенту і навіть дісталися до дверей Ради. Щоб зупинити протестуючих, охорона заблокувала двері в парламент металевими засувами.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров від імені Кабінету міністрів 29 вересня підписав меморандуми з представниками всеукраїнських громадських організацій афганців та чорнобильців щодо врегулювання питань соціального захисту цих категорій громадян.

Читайте також:

Азаров пішов на мирову з афганцями і чорнобильцями

Афганці погрожують Раді розпуском

Афганці почали наступ в регіонах

Афганці оголосили про всенародний страйк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: