Тігіпко: Президент не розуміє, що НАТО для України - вже вчорашній день

Україні варто дотримуватися нейтрального статусу і не влаштовувати дискусії на тему вступу до НАТО.

Україні необхідно дотримуватися нейтрального статусу і припинити дискусії на тему вступу до НАТО, заявив Сергій Тігіпко коментуючи заяву президента України Віктора Ющенка про те, що «членство в НАТО і українська незалежність - це майже слова-синоніми».

За словами Тігіпко, в даний час Україні варто дотримуватися нейтрального статусу і не влаштовувати дискусії на тему вступу до НАТО.

Тігіпко також вважає, що Віктор Ющенко продовжує думати, що формує майбутнє нашої країни, і забуває про те, що через декілька місяців в Україні буде новий президент.

На думку Тігіпка, українським політикам варто відмовитися від сперечань на тему вступу до НАТО, оскільки, по-перше, цю ідею негативно сприймають більше 70% українців. А по-друге, сам Альянс теж постійно міняється як структура, і ще невідомо, яким він буде через десять-п’ятнадцять років.

Тігіпко також  підкреслив, що в Європі вже неодноразово висловлювалися ідеї з приводу створення загальноєвропейської системи безпеки за участю Росії. На думку політика, приєднання Києва до цієї системи дало б можливість покінчити з безплідними дискусіями навколо теми вступу України до НАТО.

Читайте також:

Тігіпко: Україні потрібна загальноєвропейська система безпеки за участю Росії

Тігіпко: у знеціненні гривні винен Ющенко

Тігіпко: Економічна самостійність України під загрозою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: