Тігіпко придумав, як його партії обійти заборону в один рік

Партія Тігіпка домовлятиметься з низькорейтинговими партіями про висування своїх людей.

"Сильна Україна" планує в ході місцевих виборів домовлятися з партіями, осередки яких були зареєстровані за рік до виборів. Про це заявив лідер партії Сергій Тігіпко в ефірі одного з українських телеканалів.

Як відомо, закон про місцеві вибори, який Верховна Рада прийняла 10 липня, дозволяє місцевій організації партії висувати кандидатів на місцевих виборах за умови, що вона зареєстрована в установленому законом порядку не пізніш як за 365 днів до дня виборів.

"Більше 350 представництв у нас були зареєстровані більше ніж рік. Тому тут ми маємо відповідне право. Якщо буде підписаний закон, який нас там обмежить, то все буде просто: ми будемо домовлятися з тими партіями, які там були зареєстровані", - розповів він.

Тігіпко уточнив, що це будуть партії, "які не будуть на щось дуже серйозне претендувати, які не мають відповідних рейтингів".

"Можливо, будемо заключати з ними якісь угоди. Можливо, будемо їх людей запрошувати до себе в партію чи у наш блок у місцевій владі. І за такий рахунок будемо просувати своїх людей. Завжди будемо писати: ці люди ідуть за підтримки "Сильної України", - заявив лідер партії.

Тігіпко також повідомив, що всі штаби партії вже розгорнуті і зараз проходить активний набір людей у партію.

"Я можу сказати, що за останні місяці більше 15 тисяч людей дали індивідуальну заявку і вступили в партію. Сьогодні в "Сильній Україні" уже близько 52 тисяч людей членів партії. При індивідуальному розгляді кожного", - зазначив він.

Також лідер "Сильної України" розповів, що якщо буде бачити, що партію в ході місцевих виборів утискали, то "просто не буде входити з тими партіями, які будуть цим займатися, у більшість".

"І без нас, я можу сказати, буде достатньо важко створювати таку більшість", - додав він.

Читайте також:

Тігіпко вказав на користь для України ліберальних реформ Грузії

Тігіпко обіцяє триматися за своє крісло з усіх сил

Платники єдиного податку виграли суд у Кабміну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: