Тігіпко: приватизаційні конкурси стали пасткою для інвесторів

Уряд банально прокручує гроші неугодних Юлії Тимошенко бізнесменів, посилаючись на найрізноманітніші причини.

Якщо мета уряду – назавжди відвадити інвесторів від участі в конкурсах з приватизації держмайна, то нічого кращого не можна і придумати, заявив кандидат в президенти України Сергій Тігіпко прокоментував ситуацію з поверненням заставних коштів, внесених учасниками конкурсу з продажу Одеського припортового заводу.

Нагадаємо, що наприкінці вересня конкурс з продажу ОПЗ було зірвано, після чого до 10 жовтня Фонд держмайна зобов’язаний був повернути заставні кошти всім трьом претендентам на підприємство. Проте гроші віддали тільки «Сибур Холдингу» – дочірній компанії російського «Газпрому». Минулого тижня Господарський суд Києва зобов’язав Фонд держмайна повернути заставу в 400 млн. грн компанії «Фрунзе-Флора», пов’язаній з підприємцем Костянтином Григоришиним. Аналогічний позов проти ФДМ подала і компанія «Нортіма».

За словами Тігіпка, уряд банально прокручує гроші неугодних Юлії Тимошенко бізнесменів, посилаючись на найрізноманітніші причини.

Він також звернув увагу на те, що і без того низька довіра інвесторів до української приватизації після таких дій уряду впала до нуля.

«Виборчий підхід до інвесторів, незаконне користування їхніми грошима руйнує саму ідею приватизаційного конкурсу, перетворюючи його на спосіб легалізації незаконного продажу активів «своїм» та інструмент покарання «чужих». Дискредитуючи приватизаційні конкурси, влада прирікає країну на економічне животіння», – реземував Тігіпко.

Читайте також:

В українських містах Тігіпко популярніший за Тимошенко

Росіяни опитали українців: Тігіпко обігнав Тимошенко

Тігіпко не хоче бути прем’єром за президента-Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: