Тігіпко пропонує змусити партії включати до своїх списків жінок

Віце-прем'єр забув про те, що серед міністрів взагалі відсутні жінки.

Віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко вважає, що гендерне питання для України набуває особливого значення.

Зі слів Тігіпка, в цілому українське гендерне законодавство вже відповідає європейським нормам, проте міністр підкреслив, що за деякими параметром Україні ще треба працювати. Зокрема, він навів приклад з народними депутатами.

"Серед народних депутатів України всього 32 жінки (7,4%), у той час як у європейських країнах цей показник становить 22%. Тільки в місцевих радах, як зауважив чиновник, ситуація дещо краще: там представництво жінок досягає 37%", - сказав Тігіпко, забувши, проте, згадати про те, що серед міністрів взагалі відсутні жінки.

Разом з тим, міністр нагадав, що в уряді готується законопроект, яким буде запропоновано квотування представництва жінок у передвиборчих списках політичних партій.

Зазначимо також, що головна соратниця Тігіпка по партії Сильна Україна Олександра Кужель попросила Тігіпка прийняти її відставку. "Я 17 років присвятила створенню середнього класу в Україні і не можу увійти в команду, котра знищує його", - сказала Кужель.

Читайте також:

Тігіпко "попер" Кужель з офісу "Сильної України"

Тігіпко вже бачить себе у партійному кріслі Януковича

Тігіпко вирішив трохи відкласти злиття своєї партії з ПР

Партія Тігіпка зібралася на свій останній з’їзд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: