Тігіпко: пропозиція Тимошенко вагоміша, ніж Януковича

Лідер "Сильної України" заявив, що його "важко підкупити" перевиборами в Раду.

Екс-кандидат в президенти України Сергій Тігіпко назвав зроблену йому пропозицію з боку кандидата в президенти, прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко більш вагомою, ніж пропозицію лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

Про це він заявив в ефірі телеканалу ТВі, коментуючи результати своїх переговорів з обома політиками.

"Вона запропонувала, щоб зараз я достатньо відкрито підтримав її, щоб була якась сумісна програма дій, під якою вона готова, що називається, підписатися", - сказав політик.

Він конкретизував, що пост прем'єр-міністра йому запропонований відразу ж після обрання, при тому, що Тимошенко упевнена в здатності створити навколо себе парламентську більшість. При цьому Тігіпко не сумнівається, що після президентських виборів і Тимошенко, і Янукович здатні створити більшість в парламенті. Претендент на прем'єрство звернув увагу, що в пресі Тимошенко заявила про готовність запропонувати Тігіпку цей пост навіть якщо він не підтримає її до виборів.

Що стосується переговорів з Януковичем, Тігіпко підтвердив, що мова йшла про можливі дострокові парламентські вибори. "Але підкупити мене цим складно. По-перше, тому що те, що пропонує та ж Тимошенко, набагато вагоміше, набагато конкретніше, тому просто розпуск парламенту - це не найцікавіше", - сказав Тігіпко.

А по-друге, за словами політика, він не вірить в можливість розпуску Верховної ради, оскільки для цього потрібна дуже сильна політика президента і дуже добре керована фракція, щоб скласти мандати депутатів.

"Оточення (нового президента) не дасть, всі триматимуться за свої 2,5 роки депутатства", - вважає політик. В той же час Тігіпко допускає, що обіцянка Тимошенко не буде виконана, що знайдуться "якісь надпричини", щоб це не виконати.

Читайте також:

Тігіпко вирішив співпрацювати з Ющенком

Тігіпко призначив Жака Ширака мером Києва

Тігіпко: питання прем’єрства я не відкидаю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: