Тігіпко: Рада залишила українців з одними бинтами і зеленкою

Рада поводиться неадекватно, а закони, які вона приймає, небезпечні для економіки і людей.

Відомий економіст і політик Сергій Тігіпко вважає, що парламенту варто узяти канікули до кінця президентських виборів.

За його словами, рада поводиться неадекватно, а закони, які вона приймає, небезпечні для економіки і людей. Так Тігіпко прокоментував звернення фармацевтичних асоціацій до Президента, які просять Віктора Ющенка ветувати Закон «Про мораторій на підвищення цін і тарифів на лікарські препарати і вироби медичного призначення», прийнятий парламентом минулого тижня.

Згідно закону, ліки вітчизняного виробництва реалізуються за цінами, регульованими державою, а імпортні - за тими, що склалися на 1 липня 2008 року.

Тігіпко підкреслив, що народні депутати чудово знають, що з липня минулого року курс долара виріс на 85%. Вони також не можуть не знати, що близько 80% асортименту аптек складають імпортні засоби, звернув увагу Тігіпко.

«Виходить, що парламент свідомо прирікає країну на щонайгостріший дефіцит ліків», - додав Сергій Тігіпко.

Він також відзначив, що проблему подорожчання ліків для населення можна вирішити крупними державними закупівлями безпосередньо у виробників, а держава може робити закупівлі з великими знижками, а потім передавати в аптечні мережі, жорстко обмежуючи націнку. Тігіпко також упевнений, що президент зобов’язаний накласти вето на цей закон.

«Інакше народ не побачить ніяких ліків - ні дешевих, ні дорогих. Українців залишать з бинтами і зеленкою, а торгівля імпортними препаратами піде в тіньовий сектор, і ціни будуть надхмарними», - реземував Тігіпко.

Читайте також:

Тігіпко: Українська судова система потребує щеплення від корупції і тяганини

Тігіпко: Україна не повинна стати сировинним придатком транснаціональних корпорацій

Тігіпко: країні потрібна прозора, проста, лояльна до економіки податкова система

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: