Тігіпко: рішення про злиття "Сильної України" з ПР - не остаточне

Лідер партії "Сильна Україна", віце-прем'єр Сергій Тігіпко заявляє, що рішення про об'єднання партії з Партією регіонів ще не є остаточним.

Віце-прем'єр Сергій Тігіпко заявляє, що рішення про об'єднання партії "Сильна Україна" з Партією регіонів ще не остаточне.

"З партійцями ми розпочали дискусію. Це ще не якесь остаточне рішення. Ми почали діалог, почали розмову про це", - сказав Тігіпко.

Він зазначив, що політика - це в першу чергу ідеї, і для нього основна ідея в політиці - це проведення реформ, модернізація країни.

"Якби Партія регіонів не йшла на реформи, не йшла на зміни - а я за цим уважно слідкував за останні практично півтора роки - тоді б у мене були сумніви. І вони у мене були, коли я приходив у владу. Але я бачу, що Партія регіонів налаштована на реформи, і це саме головне. Все інше - це власні амбіції", - зазначив Тігіпко.

Нагадаємо, в спільній заяві голів Партії регіонів та партії "Сильна Україна" Миколи Азарова і Сергія Тігіпка, щодо об’єднання двох партій ішлося про те, що громадяни, політичні і громадські організації, що прагнуть підтримати реформи президента, мають об’єднатися .

Раніше "Сильна Україна" приєдналася до Партії регіонів. Цю новину підтвердив Азаров.

Читайте також:

Гриценко про злиття "Сильної України" і ПР: Тігіпко купив квиток на "Титанік"

Партія Тігіпка приєднується до Партії регіонів

Рейтинг Партії регіонів за рік знизився вдвічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: