Тігіпко: Росія стала розумнішою відносно України

Колишній кандидат у президенти заявив, що Україні не варто комплексувати у відносинах із РФ і розповів про свої особисті відносини з російським керівництвом.

Російські політики стали розумніше ставитися до України, вважає екс-кандидат у президенти Сергій Тігіпко.

"Радує, що Росія порозумнішала. Або політики в Росії порозумнішали. Вони зробили добрі та правильні висновки з попередньої кампанії. Тому що відкрита підтримка одного з кандидатів завжди псувала російсько-українські відносини", - заявив політик.

Крім того, він зауважив, що має підтримку політиків різних держав, у тому числі російських. "Мене пропустили і наші олігархи, і росіяни, і американці. Перед тим, як прийняти рішення балотуватися (у президенти - ред.), я був у Вашингтоні, у Нью-Йорку, у Росії і зустрічався з різними людьми, зондував позицію по Україні, питав "як ви ставитеся". На мене подивилися так, ну, начебто нічого хлопець. Якісь правильні речі говорить. Але рівень зустрічей робили досить низький. Я послухав експертів і те, що мені треба, почув", - заявив Тігіпко.

Також він розповів про свої особисті контакти з керівництвом РФ. "Я знайомий з Путіним. Я очолював українську частину комісії "Україна - Росія", яку очолювали прем'єри. Але я був заступником і практично всі матеріали готували ми. І, коли Путін тільки став прем'єр-міністром, ми познайомилися", - наголосив політик.

Також він зауважив, що добре знає російського міністра фінансів Кудріна має прекрасні відносини з Чубайсом, і взагалі йому "якість російських чиновників подобається".

Крім того, Тігіпко наголосив, що Україна не повинна комплексувати у відносинах із РФ. "Я думаю, нам не треба комплексувати з цього приводу. Ми конкурентні. Ми в економіці конкурентні. Наші підприємства конкурентні. І ми як бюрократи - в хорошому розумінні - повинні бути конкурентними. І будемо конкурентними", - додав політик.

Нагадаємо, у другому турі президентських виборів Тігіпко посів третє місце, набравши 13,05% голосів виборців.

Після цього фаворити виборів Віктор Янукович і Юлія Тимошенко висунули йому пропозиції про співпрацю, зокрема, прем'єр запропонувала після неї очолити уряд у разі своєї перемоги на виборах.

Втім, Тігіпко поки що відмовився від підтримки будь-якого з двох кандидатів у президента.

Читайте також:

Азаров: виборець Тігіпка - наш

Тігіпко вірить, що депутати вже готові об’єднатись навколо нього

Янукович не пропонував Тігіпку посаду прем’єр-міністра

ВідеоТігіпко про відносини з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: