Тігіпко розказав у Москві, як Україна хоче в ЄС

Під час конференції у Москві Сергій Тігіпко розповів, що до кінця року Україна сподівається на угоду є Євросоюзом щодо асоціації та безвізового режиму.

Віце-прем’єр Сергій Тігіпко заявив, що Україна має намір до кінця цього року прийняти основні рішення щодо угоди про асоціацію з ЄС, включаючи зону вільної торгівлі та безвізовий режим.

Про це він заявив у ході 14-ї щорічної конференції інвесторів Росія та СНД, що проходить у Москві.

"Ми хочемо мати нормальні відносини з Росією, нашим основним торговельним партнером, нас також цікавить ринок ЄС, який є для нас стратегічним", - сказав політик.

При цьому він наголосив, що "ми прагнемо отримати угоду про асоціацію, включаючи зону вільної торгівлі та безвізовий режим".

У ході 14-ї щорічної конференції інвесторів Росія та СНД - на шляху до глобалізації, що проходить в Москві, Тігіпко зазначив, що найближчим часом Україна почне переговори про зону вільної торгівлі з Туреччиною.

Також віце-прем'єр повідомив, що Україна підтримує зусилля Росії щодо вступу до СОТ.

Раніше повідомлялося, що, на думку Тігіпка, в перші сто днів роботи уряду України вдалося стабілізувати фінансову ситуацію в країні і вийти на зростання основних економічних показників.

Читайте також:

Янукович збирається підписати угоду про вільну торгівлю з Росією

Тігіпко: за перші 100 днів влада взяла під контроль фінансову ситуацію в країні

Заступниця Тігіпка назвала умову його відставки

Тігіпко пообіцяв асоціацію з ЄС до нового року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: