Тігіпко розповів, коли в Януковича впадуть рейтинги

Віце-прем'єр вважає, що Україні найбільше підходить президентсько-парламентська форма правління, але якщо після централізації влади ситуація в країні не покращиться, рейтинги Януковича впадуть.

Рейтинги президента Віктора Януковича можуть різко впасти, якщо після проведення конституційної реформи в економіці країні не відбудеться змін.

Про це заявив віце-прем'єр Сергій Тігіпко.

"Якщо тільки централізація влади відбудеться, а після цього змін в країні не буде, то я відразу можу сказати - президент різко втратить всі рейтинги і переобратися в нього шансів буде надзвичайно мало", - підкреслив він.

Також він зауважив, що при парламентській формі правління складно буде здійснити непопулярні кроки з реформування економіки.

"У нас руки будуть опускатися, і ми знову будемо заговорювати, приймати вторинні питання, а за найбільш критичним, серйозних питань рішення прийняті не будуть", - уточнив Тігіпко.

Віце-прем'єр також вважає, що для проведення серйозних реформ в країні переважною є президентсько-парламентська форма правління.

"Якщо ви візьмете приклади вдало проведених реформ, то, як правило, це були президентські форми правління, або президентсько-парламентські форми правління", - сказав він.

При цьому Тігіпко зазначив, що централізація влади не повинна призвести до згортання демократичних процесів у країні.

"Я переконаний, що тут не потрібно згортати ніякі демократичні процеси, дійсно, тут потрібно, щоб підтримувало все суспільство", - заявив віце-прем'єр, додавши при цьому, що мова також йде про надання регіонам більших повноважень.

Нагадаємо, за даними соціологів, на Донбасі збільшується кількість розчарованих у Вікторі Януковичі та відбувається переорієнтування виборців у бік лівих політиків та політичних сил.

Порівнюючи з червнем мясецем, рейтинг Януковича по країні знизився у 1,5 рази – з 38,2% до 26%.

Читайте також:

Чиновники будуть притягуватися до адміністративної відповідальності, - Тігіпко

Янукович почав втрачати популярність на Донбасі

У Тігіпка наполягають на реалізації інноваційних проектів у соціальній сфері

БЮТ вимагає у Тігіпка покаятися перед жінками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: