Тігіпко: "Сильна Україна" готова до жорсткої конкурентної боротьби

Лідер "Сильної України" Сергій Тігіпко: "я одразу сказав колегам, що хто зібрався в похід по владу, повинен знати, що хліб-сіль подавати не будуть".

"Сильна Україна" готова до жорсткої конкурентної боротьби, заявив голова партії Сергій Тігіпко у вівторок у Запоріжжі, де стартував його передвиборчий тур по Україні.

"Непросто все відбувається. Наших партійців лякають, когось знімають, когось не реєструють. Але я одразу сказав колегам, що хто зібрався в похід по владу, повинен знати, що хліб-сіль подавати не будуть. Тому ми готові до жорсткої конкурентної боротьби", - сказав Тігіпко.

За словами політика, "Сильна Україна" налаштована на конструктив. "Ми не зовсім згодні з місцевою владою, але ми готові братися за роботу, для того щоб вирішувати проблеми, досягати конкретних результатів, а не просто критикувати. Не можна займатися популізмом в цій країні вічну, тому що ми будемо вічно голі й босі", - підкреслив Тігіпко.

Він також заявив, що рейтинг "Сильної України" в Запорізькому регіоні сьогодні становить 20-25%, а на виборах в області і місті партія розраховує на друге місце.

"Сильну Україну" на виборах будуть представляти близько тисячі осіб - кандидати в сільські, селищні, міські ради більш ніж в 300 населених пунктах. Також партія висуває своїх претендентів на посади мерів у восьми містах та обласну раду.

Першочерговим завданням місцевого самоврядування Тігіпко назвав залучення інвестицій. "Владі потрібен контакт з інвесторами для того, щоб гроші йшли на розвиток регіону", - підкреслив голова "Сильної України".

Читайте також:

Путін назвав Тігіпка "хорошим товаришем" і покликав спільно інвестувати

Тігіпко розповів, коли в Януковича впадуть рейтинги

Експерти прогнозують "Сильній Україні" друге місце на місцевих виборах

Тігіпко: "Сильна Україна" націлена на ліберальні реформи, які потрібні країні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: