Тігіпко: "Сильна Україна" націлена на ліберальні реформи, які потрібні країні

За словами віце-прем'єра, прихильність ліберальним реформам і принципам демократії повинна залишатися ключовим пріоритетом розвитку України.

"Сильна Україна" дотримуватиметься демократичних принципів у ході найближчих регіональних виборів. Про це глава партії, віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко заявив під час зустрічі з іноземними журналістами в клубі Кабінету міністрів.

За словами політика, його партія йде у владу, щоб проводити реформи. "Ми - правоцентристська партія. Ми говоримо, що Україні сьогодні потрібні ліберальні реформи, і ми націлені на ці реформи. Якщо думати про перспективи партії, то, мені здається, іноді краще програти на посаді, але мати ідею і працювати на неї", - підкреслив Тігіпко.

Коментуючи питання про демократичність виборчого процесу, політик зазначив, що п'ять останніх виборів в Україні були визнані демократичними, і зараз на виборах у регіонах йде жорстка конкуренція. Він також підкреслив, що прихильність ліберальним реформам і принципам демократії повинна залишатися ключовим пріоритетом розвитку України.

"Ви можете знайти багато принципів, які у нас не на сто відсотків відповідають європейським стандартам демократії. Але якщо подивитися на наших сусідів, то ви побачите, що у нас далеко не найгірша ситуація з демократією. Комусь це може не подобатися, але ми - молода демократія. З часом, я думаю, ми дотримуватимемося усіх стандартів, але зараз ми проходимо непростий шлях - і, слава Богу, що проходимо його", - сказав політик.

Читайте також:

Тігіпко розповів, коли в Януковича впадуть рейтинги

"Сильна Україна" йде у владу, щоб втілити інноваційні проекти в соціальній сфері, - експерт Тігіпка

Тігіпко передумав висувати кандидата на пост мера Одеси

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: