Тігіпко: "Сучасний світ знудьгувався за ідеалістами"

За час президентства Буша-молодшого всі втомилися від одноосібних дій США, від примусового нав’язування Вашингтоном свого бачення.

Міжнародне співтовариство, що занурюється в хаос невизначеності і страждає від кризи, схильне симпатизувати тим, хто говорить про високі цінності і цілі, заявив Сергій Тігіпкокоментуючи рішення Нобелівського комітету присудити премію миру президентові США Бараку Обамі.

«Не минуло й року після обрання Обами президентом Сполучених Штатів. Але він вже встиг подарувати людству надію на світ між цивілізаціями і відмову від застосування сили в міжнародних відносинах. В сучасних умовах на ці прості речі найбільший попит», - підкреслив Тігіпко.

За його словами, за час президентства Джорджа Буша-молодшого всі так втомилися від одноосібних дій США, від примусового нав’язування Вашингтоном свого бачення, не оглядаючись на думку інших учасників міжнародних відносин, що одна тільки відмова нової адміністрації від такої практики вже сприймається як ваговитий внесок у справу миру.

Звичайно, свою роль зіграла і заява Барака Обами про необхідність загального ядерного роззброєння, про що в останні двадцять років ніхто і не згадував. «Ідеалісти від популістів відрізняються тим, що вони самі вірять в те, про що говорять, і прагнуть змінити світ відповідно до власних уявлень, а не підстроюють свою риторику і дії під очікування натовпу. Україні, що загрузнула в цинізмі, соціальній апатії і зневірі, теж не перешкодила б дещиця ідеалізму, розуміння того, що не потрібно боятися складних завдань і високих цілей. Найгірше - з усім змиритися і нічого не міняти», - підкреслив Сергій Тігіпко.

Читайте також:

Тігіпко: Україна має зрозуміти, що їй потрібно від Сполучених Штатів

Тігіпко: Успіх консерваторів і лібералів у Німеччині - це перемога діла над словом

Тігіпко: Президент не розуміє, що НАТО для України - вже вчорашній день

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: