Тігіпко: у знеціненні гривні винен Ющенко

Ющенко не врятує гривню. У знецінення національної валюти президент винен не меньш глави НБУ

"Звільнивши Стельмаха, Ющенко не врятує гривню. У знецінення національної валюти президент винен не меньш глави НБУ", - заявив Сергій Тігіпко.

Так керівник Нацбанку з 2002 по 2004 рік прокоментував заяву президента України про готовність розпрощатися з главою НБУ, оскільки той потурає емісійної політиці Кабміну.

За словами Тігіпко, Віктор Ющенко повинен був відмовитися від безапеляційною захисту Володимира Стельмаха ще восени 2008 року, коли гривня максимально знецінилася.

"Якщо б для президента державні інтереси були вище особистих амбіцій, зараз ми мали б стабільну національну валюту, впевненість у завтрашньому дні і зростання економіки", - додав політик.

Тігіпко вважає, що Україна б'є рекорди з девальвації національної валюти, падіння ВВП і зростання цін через накладення світової економічної кризи на нашу власну політичну кризу влади.

Він упевнений, для економіки згубна відсутність єдиного центру ухвалення рішень в країні.

"Поки президент критикує прем'єра, прем'єр - президента, а глава НБУ - відмовчується, гривня зазначила тринадцятирічний ювілей втратою довіри з боку людей і рекордної девальвацією", - підсумував політик.

Читайте також:

Ющенко звільнить главу Нацбанку, якщо обвал гривні не припиниться

Долар стрибнув вище 9 гривень

Паніка населення добиває курс гривні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: