Тігіпко: Україна має брати участь в боротьбі зі зміною клімату

Перед українською промисловістю і комунальним сектором стоїть завдання радикального зниження енергоємності.

Зниження викидів парникових газів не лише корисно для наших громадян, але й вигідно для економіки, заявив кандидат у президенти України Сергій Тігіпко коментуючи міжнародний саміт з питань зміни клімату, що відкрився сьогодні в Копенгагені,.

Нагадаємо, головна мета форуму - підписання нової угоди про значне скорочення емісії парникових газів. За словами Тігіпка, глобальне потепління - це не страшилка з науково-популярних журналів, аномальні прояви погоди, з якими українці стикаються останніми роками, - явне підтвердження того, що кліматичний баланс на планеті почав порушуватися.

«Країна, що пережила Чорнобиль і кислотні дощі в Чернівцях, не може байдуже ставитися до питань екології», - зауважив Тігіпко.

На його думку, сьогодні перед українською промисловістю і комунальним сектором стоїть завдання радикального зниження енергоємності.

Тігіпко також підкреслив, що ці завдання потрібно вирішувати і для збереження конкурентоспроможності, проте одночасне зниження обсягів спалюваного вугілля, нафти, газу буде нашим внеском у боротьбу зі змінами клімату.

«Жорсткі екологічні стандарти - це не лише нові витрати для компаній, але й стимул для інвестицій. Наприклад, скорочення викидів оксиду сірки (джерела кислотних дощів) на початку дев’яностих років дозволило американським хімічним компаніям значно знизити енерго- і ресурсоємність виробництва», - реземував Тігіпко.

Читайте також:

У Копенгагені відкривається конференція ООН по світовому потеплінню

Тігіпко: Нацбанк повинен кредитувати економіку, а не уряд

Тігіпко: МВФ втомився від брехні і популізму української влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: