Тігіпко: Україна повинна використовувати вигоди від свого серединного положення між ЄС і Росією

Якщо Митний союз запрацює в повну силу, Україна опиниться між двома інтегрованими торговельно-економічними просторами до Заходу і Сходу від її кордонів.

Кандидат в Президенти  України Сергій Тігіпко заявив, що Україна повинна використовувати вигоди від свого серединного положення між ЄС і Росією. Про це він сказав, коментуючи підписання в Мінську документів про створення з 1 січня 2010 року Митного союзу трьох держав.

Нагадаємо, що з 1 липня наступного року в силу виступить єдиний митний тариф в торгівлі з третіми країнами.

За словами Тігіпка, як би хто не відносився до інтеграційних процесів на пострадянському просторі, підписані в Мінську угоди означають нові правила гри - принаймні, для українських експортерів.

«І Росія, і Білорусь, і Казахстан є нашими важливими торговими партнерами. Уніфікація їх митної політики вимагає від нас активнішого діалогу зі всіма трьома столицями», - відзначив Тігіпко.

Він також підкреслив, що якщо Митний союз запрацює в повну силу, Україна опиниться між двома інтегрованими торговельно-економічними просторами до Заходу і Сходу від її кордонів.

Тігіпко також вважає, що це відкриває для України нові можливості.

«Якщо ми створимо зону вільної торгівлі з ЄС і доб’ємося зведення вилучень з режиму вільної торгівлі з Росією хоч би тільки до нафти і газу, то Україна зможе повною мірою використовувати потенціал якогось м’якого офшору на стику двох митних союзів, що приверне дуже багато компаній», - реземував політик.

Читайте також:

Тігіпка обрали головою Трудової партії, яку перейменували в "Сильну Україну"

Тігіпко: Промисловості і економіці потрібна не стабільна, а справедлива ціна газу

Тігіпко: Уряд надуває міхур "Нафтогазу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: