Тігіпко: Україна та Росія мають уникати політизування економічних питань

Кандидат в президенти Сергій Тігіпко вважає, що Росія може закрити ринок для українських виробників труб.

Кандидат в президенти Сергій Тігіпко вважає, що Україна та Росія повинні уникати політизування економічних питань.

"Попри те, що постачання українських труб до Росії вигідні обом державам, сторони демонструють, що політична необхідність може взяти вгору над економічною доцільністю", - зазначив він.

Таким чином Тігіпко прокоментував інформацію про те, що Росія розпочала повторне антидемпінгове розслідування щодо окремих видів труб з України, йдеться у повідомленні прес-служби політика.

Наприкінці 2009 року країни домовилися про продовження угоди про безмитний імпорт багатьох видів трубної продукції на один рік. До цього найбільші нафтові компанії Росії звернулися з проханням до уряду забезпечити вільний доступ української продукції на місцевий ринок.

"Угода діяла п'ять років, а продовжена всього на рік. Для виробників труб Росія є ключовим ринком, а ризики інвестування у виробництво залишаються високими. Початок нового антидемпінгового розслідування може означати, що вже з наступного року російський ринок для українських трубників виявиться закритим", - сказав Сергій Тігіпко.

На думку політика, антидемпінгове розслідування може розглядатися як ще один важіль тиску на Україну. "А результат цього розслідування залежатиме від результатів президентських виборів в Україні і політики майбутнього глави держави", - упевнений Тігіпко.

Читайте також:

Тігіпко: Державні фінанси дійшли до крайньої межі

В Інтернет-опитуваннях Тігіпко вийшов на друге місце серед кандидатів в президенти

Тігіпко: податкова реформа повинна стимулювати економіку, а не заганяти її в тінь

Тігіпко: з вини політиків Україна постраждала від кризи більше, ніж всі країни СНД

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: