Тігіпко: Україні не потрібна афганська війна

Втягування України в афганську війну є політичною авантюрою і не має ніякого відношення до миротворчої місії.

Соратники Президента Віктора Ющенка брешуть народу, намагаючись прикрити свої військово-політичні авантюри, заявив кандидат в президенти Сергій Тігіпко коментуючи розміщений на сайті РНБО відповідь на його заяву від 19 листопада про неприпустимість втягування України у військову операцію в Афганістані.

Тігіпко розповів, що кілька днів тому він виразив обурення спробами першого заступника секретаря РНБО Володимира Огризка представити збільшення українського контингенту в Афганістані як корисну для України ініціативу.

"Тоді Огризко говорив, що українські солдати при повному озброєнні братимуть участь в патрулюванні місцевості, а також проводитимуть розмінування. Тепер же, злякавшись своїй відвертості, в поширеній їм від імені Радбезу заяві він заявляє вже тільки про медичну допомогу і знищення "саморобних вибухонебезпечних предметів".

За словами Тігіпко, таліби були б украй здивовані, якби дізналися, що їм вдається нанести таку шкоду коаліції з допомогою ледве не петард і вибухопакетів.

Тігіпко також звернув увагу на те, що події в Афганістані називають війною не тільки всі західні журналісти і аналітики, але і офіційні особи США і європейських країн.

"Ця операція спочатку мала на меті знищення афганських баз Аль-Каїди і її союзників з руху Талібан, і до миротворчості вона ніякого відношення не має", - сказав Тігіпко і додав, що нікого не повинні вводити в оману спроби Владимира Огризка за допомогою перейменування "миротворчого контингенту" в "миротворчий персонал" прикрити факт відправки українських військ за рубіж без санкції парламенту.

Тігіпко також підкреслив, що «відвертою брехнею є заява РНБО про те, що базування українців в провінції Гор в центральному Афганістані нібито гарантує їх безпеку.

"Дивно, що в червні цього року літаки НАТО провели бомбардування "мирної провінції", що стали відомими через загибель в їх результаті п’ятнадцяти цивільних осіб, включаючи п’ятеро дітей. Радбез чогось стверджує, що Австралія серед інших збільшила свій контингент в Афганістані, хоча 21 жовтня було оголошено про намір цієї країни в найкоротші терміни вивести всіх своїх солдатів», - зауважив Тігіпко.

Тігіпко також звернув на те що, обіцянки Україні економічних бонусів від участі в операції звучать бсолютно неадекватно.

"По-перше, такі ж розрахунки у випадку з Іраком не принесли нічого, і той же Віктор Ющенко вивів наші війська, після того, як ми втратили 18 чоловік. По-друге, буквально на початку жовтня цього року міністр оборони США Роберт Гейтс відкрито визнав, що у Талібану є шанси на перемогу. Невже Огризко і співтовариші розраховують одержати винагороду від тих, з ким наших солдатів відправляють воювати"?, - резюмував Тігіпко.

Читайте також:

Україна збільшить кількість миротворців в Афганістані

Тігіпко: Уряд надуває міхур "Нафтогазу"

Тігіпко: президенти України і Росії перетворюють міждержавні контакти на шоу

Тігіпко: Пора жорстко заперечити проти роздачі українцям румунських паспортів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: