Тігіпко: Українські збройні сили зруйновані під виглядом реформ вступу в НАТО

Важливою умовою для розвитку вітчизняного військово-промислового комплексу є реалізація спільних проектів з Росією в цій сфері.

В Україні під виглядом реформ для вступу до НАТО майже зруйновані Збройні сили і ослаблена оборонна промисловість, заявив  кандидат в президенти України Сергій Тігіпко

Під час відвідування державного підприємства «Іскра» у Запоріжжі, що спеціалізується на розробці і виготовленні радіолокаційних станцій, Тігіпко зазначив, що останнім часом в Україні проводилася непродумана оборонна політика. Зокрема, додав Тігіпко, країна готувалася до вступу в НАТО, хоча відповідного рішення Верховної Ради або референдуму з цього питання не було.

«Цими реформами ми розвалили свою армію і дуже сильно послабили оборонну промисловість», - зауважив Тігіпко.

Тігіпко також вважає, що Україні потрібно переглянути концепцію Збройних сил.

За його словами, нам необхідно чітко розуміти, що ми повинні мати сильну армію. А сильна армія починається з того, що мінімум 60% озброєнь повинно проводитися в нашій країні.

Тігіпко переконаний, що важливою умовою для розвитку вітчизняного військово-промислового комплексу є реалізація спільних проектів з Росією в цій сфері.

Останнім часом значна їх частина згорнулася через постійні заяв української влади про вступ країни в НАТО.

«Нам необхідно відновити добросусідські відносини з Росією. Також держава повинна робити все для того, щоб українські підприємства військово-промислового комплексу могли успішно конкурувати на зовнішніх ринках», - реземував Тігіпко. 
 

Читайте також:

Тігіпко: Потрібно вчитися домовлятися з Москвою. ЄС в конфліктних ситуаціях буде не на нашому боці

В Інтернет-опитуваннях Тігіпко вийшов на друге місце серед кандидатів в президенти

Тігіпко розцінює будівництво "Північного потоку", як очевидну загрозу для України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: