Тігіпко: уряд займеться підтримкою інноваційних технологій в Україні

Віце-прем'єр-міністр зазначив, що робоча група експертів розробляє законодавчу основу для того, щоб можна було почати впроваджувати окремі елементи інноваційних систем.

Уряд виробить підходи по підтримці інноваційних технологій. Про це віце-прем'єр-міністр - Міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко повідомив під час відеомосту "Київ - Донецьк - Львів - Полтава - Харків" 28 січня, відповідаючи на питання київських журналістів.

"Запустити інноваційну економіку деякі країни змогли впродовж 10 - 15 років. Але щоб вийти на це, потрібна відповідна інфраструктура. Я говорю про технопарки, про юридичну підтримку захисту інтелектуальної власності, про венчурні фонди, про компанії, які підтримують стартапи. Це ціла система", - підкреслив Тігіпко.

Він додав, що зараз робоча група у складі експертів по інноваційних технологіях розробляє законодавчу основу для того, щоб можна було почати впроваджувати окремі елементи цієї системи.

"Уряд найближчим часом розгляне усі ці питання, тому що я бачу, що ми починаємо дуже сильно відставати від наших сусідів", - відмітив віце-прем'єр міністр. Він згадав Росію, де вже функціонує венчурний державний фонд і інноваційний центр "Сколково".

"Це буде серед наших пріоритетів. І впродовж декількох місяців ми зможемо напрацювати необхідні рішення", - повідомив Тігіпко.

Читайте також:

Янукович створить власну Силіконову долину

Під Києвом збудують Силіконову долину

Фонд "Сколково" домовився про співпрацю з Microsoft

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: