Тігіпко: Успіх консерваторів і лібералів у Німеччині - це перемога діла над словом

Український політик привітав перемогу партії Ангели Меркель і відзначив, що політика справ потрібна й Україні.

"Канцлер Ангела Меркель, отримавши широку підтримку німців, довела, що в умовах кризи діла цінуються виборцями вище, ніж слова", - так політик Сергій Тігіпко прокоментував перемогу на парламентських виборах у ФРН консерваторів з блоку ХДС/ХСС і лібералів з Вільної демократичної партії, повідомили в прес-службі Тігіпка.

"У попередні чотири роки Меркель проводила курс не дуже популярних та ефектних, але дуже важливих реформ, спрямованих на повернення німецькій економіці тієї високої ефективності, яку вона почала втрачати з кінця 90-х під вантажем високих податків і невиправданих соціальних зобов’язань", - відзначив Сергій Тігіпко.

"Канцлер попереджала німців про неминучість хворобливих заходів для додання національній економіці динамізму і конкурентоспроможності ще тоді, коли в багатьох інших країнах, включаючи Україну, власті просто насолоджувалися прекрасною світовою кон’юнктурою і роздавали пряники виборцям. Тому Німеччина зустріла удар кризи більш підготовленою", - говорить політик.

За його словами, досвід німецьких виборів показує, що в умовах повноцінної демократії політикам для успіху зовсім не обов’язково розігрувати карту популізму і заохочувати невиправдані ілюзії виборців.

"Ангелу Меркель інколи називають "нудною». Але в сучасному світі ефективне державне управління і має бути нудним, але результативним. В Україні ж політика перетворена на шоу. Щось змінити ми зможемо, якщо припинимо політичний карнавал і почнемо важку роботу побудови ефективної України", - відзначив Сергій Тігіпко.

Читайте також:

Тігіпко: фіскальні новації уряду вб’ють економіку

Тігіпко вважає, що Україна повинна шукати нові ринки збуту в країнах Азії і Близького Сходу

Тігіпко: Президент не розуміє, що НАТО для України - вже вчорашній день

Тігіпко: Абітурієнтам потрібно надавати не пільги, а кредити на освіту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: