Тігіпко: Верховна рада сама доводить неспроможність моделі парламентської республіки

Депутати, що змінили кілька років тому всю систему виборів парламенту, забули змінити регламент своєї діяльності і залишили роботу в округах, які після відміни мажоритарної системи перетворилися на фікцію

Депутати видають власні лінощі і безвідповідальність за політичне кредо, заявив кандидат у президенти України Сергій Тігіпко, коментуючи рішення народних депутатів розійтися на канікули до 19 січня 2010 року.

Тігіпко зазначив, що формально оголошено, що вони працюватимуть в округах.

«Дивно, що депутати, що змінили кілька років тому всю систему виборів парламенту, забули змінити регламент своєї діяльності і залишили роботу в округах, які після відміни мажоритарної системи перетворилися на фікцію».

Тігіпко також звернув увагу на те, що більшість депутатів прописана в Києві.

«В цьому випадку ми бачимо елементарне небажання брати на себе відповідальність за прийняття важливих для країни законів», - заявив Тігіпко.

На його думку, Верховна Рада VI скликання довела, що нинішня політична еліта не готова працювати в умовах парламентської республіки.

За словами Тігіпка, колективна відповідальність в українських реаліях швидко виродилася в колективну безвідповідальність, а ефективність законодавчої роботи зараз значно нижча, ніж була в 90-х і початку 2000-х років.

«З 2001 по 2005 рік було затверджено десять кодексів, серед яких - Митний, Земельний, Цивільний. Після 2005 року - лише один. Країні потрібний сильний президент, готовий на себе взяти відповідальність за визначення курсу розвитку держави і, головне, його практичну реалізацію. Потрібний лідер, який не йтиме у відпуску в той момент, коли всі сфери державного життя - в кризовому стані», - реземував політик.

Читайте також:

Тігіпко: з вини політиків Україна постраждала від кризи більше, ніж всі країни СНД

Тігіпко розцінює будівництво "Північного потоку", як очевидну загрозу для України

Сергій Тігіпко виграв суд у Центральної виборчої комісії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: