Тігіпко: відмова у перереєстрації "Сильної України" в Луганській області - це суто політичний тиск

Глава "Сильної України" Сергій Тігіпко заявив про політичний тиск з боку влади Луганської області на регіональний осередок партії.

Глава партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко у п'ятницю, 15 жовтня, у Харкові заявив про політичний тиск з боку влади Луганської області на регіональний осередок партії. Про це повідомили в прес-службі партії.

"Сьогодні вранці я дізнався, що у нас не зареєстрували назву у всій Луганській області, тобто, тягнули-тягнули, а сьогодні апеляційний суд у Донецьку визнав, що це не "Сильна Україна", а Трудова партія України, і вся область практично випадає з виборчого процесу", - повідомив Тігіпко.

За словами політика, партія буде відстоювати свої позиції в суді. "Ми зараз будемо судитися далі, але так "вибивати" цілі області, я вважаю, що це суто політичний тиск", - підкреслив політик.

Правовий радник партії Олександра Павленко каже, що "Сильна Україна" обов'язково подаватиме касаційну скаргу до Вищого адміністративного суду. "Сьогодні немає жодних підстав для зняття наших кандидатів - незалежно від назви партійної організації - на будь-яких рівнях їх висунення. Документи щодо висунення кандидатів з печаткою обласної організації "Сильної України" є законними і не тягнуть за собою зняття кандидатів. ТВК має розуміти, що в цьому випадку закон зворотної сили не має. Всі кандидати були зареєстровані законно", - заявила Павленко.

Нагадаємо, Донецький апеляційний адміністративний суд визнав незаконними дії Головного управління юстиції у Луганській області про взяття до відома зміни назви та юридичної адреси Луганської обласної організації політичної партії "Сильна Україна".

Читайте також:

Необхідно збільшити рівень фінансування медицини до 5% від ВВП - Сергій Тігіпко

Тігіпко: "Сильна Україна" готова до жорсткої конкурентної боротьби

"Сильна Україна" йде у владу, щоб втілити інноваційні проекти в соціальній сфері, - експерт Тігіпка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: