Тігіпко відмовився підтримати Тимошенко або Януковича в другому турі

Володар третього місця на виборах провів консультації з учасниками другого туру та поки відмовився віддати комусь із них підтримку своїх виборців.

Лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко заявив, що провів консультації з кандидатами в президенти Віктором Януковичем і Юлією Тимошенко, але свою позицію не змінив і підтримувати в другому турі виборів цих політиків не буде.

"Так, я провів переговори і з Юлією Тимошенко, і з Віктором Януковичем - в один день. Є певні пропозиції, але поки що моя позиція не змінилася", - розповів колишній кандидат у президенти.

Також він підкреслив, що не буде пропонувати своїм виборцям підтримувати якогось із цих кандидатів у другому турі. Разом з тим він припустив, що ситуація може змінитися, якщо він побачить "якісь дії з боку самих кандидатів".

Зокрема, він пояснив, що ні Тимошенко, ні Янукович не говорять про конкретні серйозні зміни в країні, а тільки обіцяють. "Зараз я зайняв позицію рівновіддалену, нехай проводять між собою політичну боротьбу", - заявив Тігіпко.

Політик також спрогнозував, що учасники другого туру президентських виборів ще захочуть проводити з ним консультації. "Проте не думаю, що це змінить мою позицію", - сказав він.

Нагадаємо, за даними обробки 100% електронних протоколів, Тігіпко посів третє місце на президентських виборах. Його підтримали 13,06% українських виборців.

Перші два місця посіли та вийшли до другого туру перегонів Янукович (35,32% голосів) і Тимошенко (25,05% голосів).

Читайте також:

БЮТ: Тимошенко поки не збирається пропонувати Тігіпку своє крісло

Соціологи прикинули, на що можуть розраховувати Тимошенко і Янукович

На ряді дільниць результати голосування визнані недійсними

ВідеоТігіпко відмовився підтримати Тимошенко або Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: